پنجمین نمایشگاه بزرگ کتاب در ایلام به کار خود پایان داد

استان ها: پنجمین نمایشگاه بزرگ کتاب در ایلام پس از هفت روز فعالیت امروز شنبه سوم آذر در مجتمع فرهنگی ارشاد به کار خود پایان داد.

مدبر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام صبح امروز سوم آذر به خبرنگار شبستان در ایلام گفت: پنجمین نمایشگاه بزرگ سراسری کتاب همزمان با هفته کتاب از 24 آذر به مدت یک هفته در مجتمع فرهنگی ارشاد کار خود را آغاز کرد.

حجت الاسلام حسین ملکی افزود: در این نمایشگاه 50 هزار عنوان با موضوعات مختلف اجتماعی، سیاسی، آموزشی، پزشکی، کودک و نوجوان و مذهبی در قالب 170 غرفه در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.

وی با اشاره به استقبال بی نظیر علاقه مندان به کتاب از این نمایشگاه، خاطر نشان کرد: روزانه بیش از 25 هزار نفر از این نمایشگاه دیدن کردند.

ملکی اطلاع رسانی به موقع، ارسال پیام کوتاه، چاپ پوستر در مناطق مختلف سطح شهر را از مهم ترین دلایل اساسی استقبال خوب مردم از این نمایشگاه عنوان کرد.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه که فروش کتاب با تخفیف 40% عرضه شد، بیش از 200 هزار بن کتاب از سوی غرفه بانک تجارت مستقر در نمایشگاه فروخته شد.

وی افزود: در این نمایشگاه شاهد حضور ویژه دانش آموزان، دانشجویان و جوانان استان بودیم که این امر ناشی از علاقه و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در ادامه ابراز امیدواری کرد با برگزاری هر چه بهتر چنین نمایشگاه هایی در سطح استان به پویایی امر کتاب و کتابخوانی در استان برسیم.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 20ماه و -16روز