امام جمعه ایلام: خدمات دولت نهم با هیچ دولتی قابل مقایسه نیست

نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: خدمات ارزشمند دولت نهم در بخشهاي مختلف اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي با هيچ دولتي قابل مقايسه نيست.

حجت‌الاسلام و المسلمين "محمدتقي لطفي" عصر يكشنبه در همايش مردمي "حمايت از دولت عدالت‌محور" در مسجد جامع ايلام بيان كرد: دولت نهم بدوراز سياسي كاري تاكنون منشا ارايه خدمات ارزشمندي بوده است.

وي ادامه داد: ارايه خدمت بي‌منت، ساده‌زيستي، توجه به قشرهاي محروم جامعه، استفاده از ظرفيتهاي اقتصادي و عدالت محوري از مهمترين شاخصه‌هاي دولت نهم بوده است.

او اظهار داشت: اگر چه دولتهاي گذشته هر كدام خدمات ارزشمندي را به نظام و جامعه ارايه كرده‌اند، اما خدمات‌رساني با الگوهاي مناسب در دولت نهم كارآمدتر بوده است.

امام جمعه ايلام همچنين با تجليل از خدمات مجلس هفتم گفت: دولت نهم با ديپلماسي فعال و پافشاري بر استفاده از برنامه‌هاي هسته‌اي صلح‌آميز زور- مداران غرب و شرق را وادار به عقب نشيني كرده است.

او يادآور شد: حمايت مجلس هفتم شوراي اسلامي از برنامه‌هاي هسته‌اي دولت باعث شده كه دشمنان نظام در برابر اراده آهنين كارگزاران نظام و مردم عقب نشيني كنند.

حجت‌الاسلام و المسلمين لطفي خاطرنشان كرد: دولت نهم با وجود تبليغات گسترده دشمنان خارجي و داخلي توانسته است گامهاي مستحكمي را براي خدمات مطلوب به جامعه بردارد.

او بر ضرورت انسجام و وحدت بين اصولگرايان تاكيد كرد و افزود: كليه جريان وابستگان به جريان اصولگرا بايد از برنامه‌هاي دولت عدالت محور حمايت كنند.

وي با اشاره به در پيش بودن انتخابات مجلس هشتم گفت: همه اصولگرايان و دلسوزان نظام و انقلاب و رهبري بايد با حفظ وحدت و انسجام در اين انتخابات شركت كنند.

نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه ايلام يادآور شد: برخي مخالفان داخلي تلاش دارند كه با هجمه‌هاي تبليغاتي و دروغين خدمات ارزشمند دولت اصولگرا، آرمانگرا، عدالت محور را زير سووال ببرند.

او گفت: مخالفان داخلي دولت كه در جريان حماسه سوم تير ‪ ۱۳۸۳‬ضربه مهلكي را خوردند امروز با تبليغات دروغين در پي ناكارآمد نشان دادن تواناييهاي دولت هستند.

حجت‌الاسلام و المسلمين لطفي افزود: حفظ وحدت بين اصولگرايان كليد رمز موفقيت است و همه اصولگرايان بايد دست در دست هم براي موفقيتهاي آينده گامهاي اساسي و مستحكم‌تري را بردارند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 15ماه و -12روز