سه‌شنبه 6 خرداد 1399

نماینده مردم ایلام در مجلس:میزان سهمیه بنزین کفاف مصرف مردم را نمی‌دهد - نمی‌توان تمام حوادث شب گذشته را به اراذل و اوباش و یا مخالفان نظام نسبت داد

عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي، تاكيد كرد: ميزان سهميه‌اي كه براي خودروها در نظر گرفته شده، كفاف مصرف مردم را نمي‌دهد.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، داريوش قنبري امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران با بيان اين كه اين مصوبه زندگي مردم را مختل مي‌كند، گفت: قبلا هم اعلام كرده بوديم كه اين مصوبه عملياتي نيست اما متاسفانه مورد توجه قرار گرفت.

وي با اشاره به نحوه‌ي برخوردي كه در مجلس در پيش گرفته‌ شده در رابطه با نحوه‌ي اجرايي كردن كارها از سوي دولت، ابراز عقيده كرد: مشكلات سهميه‌بندي و ايجاد جو ناامني، در شكل آتش‌زدن پمپ بنزين نمود كرده است و وقتي يك تصميم غيرمعقول در رابطه با امري كه تاثير مستقيم در سرنوشت مردم دارد صورت مي‌گيرد، چنين اتفاقاتي پيش خواهد آمد.

قنبري درباره‌ي اين كه گفته مي‌شود اراذل و اوباش دست به آتش زدن پمپ بنزين‌ها زده‌اند، گفت: نمي‌توان تمام حوادث شب گذشته را به اراذل و اوباش و يا مخالفان نظام و با انگيزه‌ي سياسي نسبت داد و اين مساله بايد از قبل پيش‌بيني مي‌شد.

او مصوبه‌ي مجلس را داراي ابهام دانست و گفت: در آن مصوبه بر سهميه‌بندي و دو نرخي بودن تاكيد شده بود ولي تعيين ميزان سهميه‌بندي و نرخ بنزين به دولت واگذار شده كه در اين صورت تصميم‌گيري در اين موارد با دولت خواهد بود

نظرات ارسال نظر