همتی نماینده مردم ایلام :ایجاد شعبه پژوهشکده رویان را در ایلام پیگیری می‌کنیم

نماينده مردم ايلام در مجلس شوراي اسلامي گفت: جهاد دانشگاهي به عنوان نهادي كه مولود انقلاب اسلامي است عملكرد بسيار رضايت بخش و قابل تقديري داشته است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، فريدون همتي در جريان بازديد از جهاد دانشگاهي و خبرگزاري ايسنا، واحد استان ايلام، اظهار كرد: جهاد دانشگاهي كه تنها با پشتوانه همت، روحيه جوانگرايي و ايمان و اخلاص حركت كرده است امروز به جايگاه رفيعي رسيده و سازندگي فراواني انجام داده است، جايگاهي كه مجموعه‌هاي ديگر دهها سال كار كرده‌اند و هنوز به آن‌جا نرسيده‌اند.

وي افزود: جهاد دانشگاهي امروز مايه افتخار و سربلندي مردم ايران و شادماني رهبر انقلاب است و همگان موفقيت‌هاي ارزشمند علمي جهاد دانشگاهي در خصوصي تكنولوژي‌هاي جديد و به ويژه در پژوهشكده رويان را تا هميشه در خاطر نگه خواهد داشت و كارهاي ماندگار و بزرگ جهاد دانشگاهي مايه استقلال علمي، پژوهشي، فرهنگي ايران و اقتدار نظام جمهوري اسلامي خواهد بود.

همتي آمادگي خود را جهت هرگونه همكاري با جهاد دانشگاهي ايلام در زمينه‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري اعلام و اضافه كرد: فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي ايلام در حوزه‌هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي قابل تقدير است و خبرگزاري ايسنا نيز به عنوان منبع اصلي تغذيه مطبوعات و پوشش خبري استان عملكرد درخشاني داشته است و اين مسائل‌ ما را در ارائه هرگونه كمكي به اين مجموعه مشتاق مي‌كند.

نماينده مردم شهرستان‌هاي ايلام، ايوان، شيروان، چرداول و مهران در مجلس شوراي اسلامي از تلاش در جهت تهيه فضاي ساختماني مناسب براي جهاد دانشگاهي ايلام خبر داد و افزود: با تلاش‌هاي فراوان، ايجاد شعبه پژوهشكده رويان را در ايلام پي‌گيري مي‌كنيم.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 18ماه و 3روز