سه خبر از اداره کل تربیت بدنی استان ایلام

خبرهایی از قهرمانی کاراته کا ایلامی در مسابقات قهرمانی جهان ، برگزاری همایش پیاده روی بانوان و تجلیل از قهرمانان المپیاد ورزشی ایرانیان را در خبرگزاری مهر می خوانید.

به گزارش خبرگزاری مهر، پورشکیب که برای اولین بار مدال طلای مسابقات کاراته جهانی را به گردن آویخت از ورزشکاران موفق ایلام به شمار می رود که پس از روی کار آمدن مرتضی صفری مدیرکل جدید تربیت بدنی توانست با بهره گیری از امکانات و فضای تربیتی به مسابقات جهانی اعزام شود و مدال طلا را برگردن بیاویزد. مسابقات کاراته قهرمانی جهان با حضور بیش از 1200 ورزشکار از 90 کشور جهان درترکیه برگزار شد.

بانوان ورزشکار ایلامی درهمایش پیاده روی
بانوان علاقه مند به ورزش ایلامی هفته گذشته به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش با همایش ویژه پیاده روی مسائل ورزشی مربوط به بانوان ایلامی را برگزار کردند. در این همایش 400 بانوی ورزشکار ایلامی ، مسافت 40 کیلومتری ایلام تا مزار شهدای بخش صالح آباد را با پای پیاده پیمودند و با نثار گل و خواندن فاتحه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

تجلیل از قهرمانان ایلامی در اولین المپیاد ورزش ایرانیان
آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی استان ایلام که در اولین المپیاد ورزشی ایرانیان صاحب مدال و افتخار شده بودند و در سالن آمفی تئاتر هتل زاگرس این شهرستان  برگزار شد. دراین مراسم که با حضور مهندس آزاد استاندار ، مرتضی صفری مدیر کل تربیت بدنی و تنی چند از مسئولین استان  ایلام برگزار شد، از 54 نفر از ورزشکاران ، مربیان و سرپرستان رشته های مختلف شرکت کننده در اولین  المپیاد ورزشی ایرانیان با اهدای لوح و جوایز ویژه تقدیر شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 19ماه و 8روز