دوشنبه 25 آذر 1398

نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کشور در ایلام برپا می‌شود

خبرگزاری فارس: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کشور در ایلام برپا می‌شود.
 
علی گهرسودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: این نمایشگاه توسط مرکز رسانه‌های دیجیتال، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نهادها و سازمان‌های استان اجرایی می‌شود.
وی ادامه داد: بیش از 80 شرکت تولیدی در زمینه فعالیت‌های رسانه‌ای دیجیتالی در این نمایشگاه شرکت فعال خواهند داشت.
این مسئول اضافه کرد: آثار به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه شامل اینترنت، وب‌ها، وبلاگ‌ها، بازی‌های رایانه‌ای، تولیدات و نرم افزار خواهد بود.
گهرسودی تصریح کرد: افزون بر این برنامه‌های جنبی نیز در این نمایشگاه تدارک دیده شده که شامل برنامه‌های فرهنگی و هنری از جمله نشست پرسش و پاسخ، برنامه تخصصی جنگ نرم، علم سایبری، تهدیدات نرم و... است.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: این نمایشگاه از 16 تا 20 اسفند ماه به مدت پنج روز در محل مجتمع هنری فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برپا می‌شود.
وی ادامه داد: نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کشور در ایلام برای نخستین بار در کشور با 45 غرفه در این استان برگزار می‌شود که امیدواریم با استقبال مردم استان مواجه شود.
گهرسودی تصریح کرد: آثار و محصولات ارائه شده در این نمایشگاه با 50 درصد تخفیف به علاقه‌مندان عرضه خواهد شد.
این مسئول اضافه کرد: به احتمال زیاد سایت رسانه دیجیتالی استان ایلام نیز در حاشیه این نمایشگاه به صورت آزمایشی راه‌اندازی خواهد شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اذعان داشت: یکی از اهداف برپایی این نمایشگاه آشنایی بیشتر جوانان و مردم استان ایلام از جمله خانواده‌ها با آثار مثبت حوزه رسانه دیجیتالی است.
نظرات ارسال نظر