۹۴درصد از سرقت ها در ایلام کشف و سارقان دستگیر شده اند

 فرمانده انتظامي استان ايلام با اشاره به اجراي طرح هاي متعدد براي برخورد با سارقان گفت:94 درصد از سرقت هاي که در سطح استان اتفاق افتاده است کشف و سارقان نيز دستگير شده اند. 
به گزارش آريا به نقل ازپايگاه اطلاع رساني پليس ،امير  "حيدر عباس زاده" در تشريح اين خبر گفت: سرقت يکي از موضوعاتي است که اگر فراواني آن بيش از حد باشد باعث نا امني مي شود. 
وي اضافه کرد:از ابتداي سالجاري برنامه ريزي دقيقي براي کنترل سارقان انجام و طرح هاي متعددي نيز در اين راستا صورت گرفته است . 
فرمانده انتظامي استان ايلام با اشاره به امنيت مطلوب موجود در استان خاطر نشان کرد:از ابتداي سالجاري تاکنون 94 درصد از سرقت هاي انجام شده در سطح استان کشف و سارقان نيز دستگير شده اند. 
وي در ادامه به کاهش 12 درصدي وقوع سرقت مغازه در اين مدت اشاره و گفت: طي همين مدت سرقت احشام 7 درصد ، کيف قاپي 50 درصد کاهش داشته است . 
امير "عباس زاده" کنترل وقوع جرايم را يکي از موفقيت هاي انتظامي استان خواند و گفت: احساس امنيت موجود در استان بيانگر اين واقعيت است که نيروي انتظامي فعال و پويا براي خدمتگزاري به مردم آماده است . 
وي اجراي طرح هاي متعدد انتظامي ، تشديد اقدامات پليسي، طرح تشديد شناسايي و مبارزه با سارقان در کنار همکاري و تعامل خوب مردم با پليس از عمده دلايل کاهش وقوع جرائم در استان ايلام عنوان کرد.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 13ماه و 8روز