عامل توزیع موادمخدر روان‌گردان در شهرستان "ایوان" دستگیر شد

فرمانده انتظامي شهرستان ايوان گفت: بيش از600 عدد انواع قرص‌ روانگردان از مخفيگاه متهم به تهيه و توزيع موادمخدر، کشف و ضبط شد.
"سرهنگ طارق کمالوندي" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار کرد: اين فرد با ترفندهاي مختلف به طعمه‌هاي خود نزديک مي‌شد؛ وي، علاوه بر جيب‌بري، جوانان را از طريق فروش اين قبيل مواد در دام اعتياد گرفتار مي‌کرد که با هوشياري پليس به دام افتاد.
وي خاطرنشان کرد: در پي کسب اخبار و گزارش‌هاي رسيده مبني بر فعاليت فردي در تهيه و توزيع قرص‌هاي روانگردان، گروه ويژه پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان موضوع را در دستور کار قرار داد.
فرمانده انتظامي شهرستان ايوان تصريح کرد: با تلاش‌هاي فراوان، متهم اين پرونده، شناسايي و طي يک عمليات در مخفيگاهش، دستگير و براي طي مراحل قانوني به مراجع قضايي تحويل داده شد.
کمالوندي با اشاره به کشف بيش از 600 عدد انواع قرص‌هاي روانگردان، يادآور شد: اين تعداد مواد مخدر از انواع قرص‌هاي روان‌گردان مي‌تواند شمار فراواني از جوانان را به دام بلاي خانمانسوز اعتياد گرفتار كند.
وي با اشاره به گسترش روز افزون مصرف موادمخدر صنعتي در ميان جوانان، خاطر نشان کرد: مردم در صورت اطلاع از فعاليت افراد در تهيه و توزيع مواد مخدر بايد مراتب را به اطلاع پليس برسانند تا شاهد جامعه‌اي سالم باشيم.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 7روز