یادواره شهدای خلبان ایلام برگزار می‌شود

معاون سياسي امنيتي استاندار ايلام گفت: يادواره شهداي خلبان ايلام برگزار مي‌شود. 
به گزارش خبرگزاري آريا ، حجت‌الاسلام صحبت‌الله رحماني اظهار داشت: بهمن‌ ماه امسال يادواره شهداي خلبان با محوريت تجليل از مقام شامخ شهيد کشوري و شهداي خلبان در استان ايلام برگزار مي‌شود.
وي ادامه داد: امروز دشمنان با راه‌اندازي جنگ‌ نرم آرمان‌هاي نظام اسلامي را هدف گرفته‌اند. اين مسئول اضافه کرد: اما حضور آگاهانه مردم و پيروي از تفکر بسيج نقشه شوم دشمنان انقلاب را خنثي مي‌کند.
وي ادامه داد: بسيج در طول عمر با برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي خدمات ارزنده‌اي را به انقلاب ارائه کرده است.
اين مسئول اضافه کرد: اين مهم به همراه پيشرفت‌هاي حاصله نگراني دشمنان را دوچندان کرده و همواره آنان با اين تفکر ناب و الهي دشمني دارند.
رحماني تصريح کرد: امروز جامعه ايران به تفکر بسيجي بيشتر نياز دارد چرا که نهادينه شدن آن خنثي‌کننده توطئه‌هاي دشمنان است.
معاون سياسي امنيتي استاندار ايلام با بيان اينکه جامعه ما بيش از پيش به نقش فعال بسيج و تفکر بسيجي نياز دارد، گفت: بصيرت ديني و فرهنگ بسيجي در جامعه تقويت شود. وي اظهار داشت: امروز هجمه و تبليغات مسموم دشمن بيش از گذشته شده و در همه حال درصدد جلوگيري از پيشرفت انقلاب اسلامي است. 
اين مسئول اضافه کرد: اما ايران اسلامي بدون توجه به اين تهديدات به جلو گام برداشته و هر روز به قله‌هاي افتخار صعود مي‌کند.
وي ادامه داد: اکنون پيشرفت بسيجيان در عرصه‌هاي مختلف، دشمنان را نگران ‌کرده و بايد همه به اين مهم توجه داشته باشند و در راه ترويج اين تفکر ناب با جديت تلاش کنيم.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 9ماه و 3روز