اوضاع ردصلاحیت ها و تایید صلاحیت ها در حوزه انتخابیه ایلام

صلاحیت 80% کاندیدای حوزه دهلران،دره شهر و آبدانان توسط هیئت‌ نظارت استان ایلام رد شد.
در حوزه جنوبی استان ایلام با رد صلاحیت گسترده و بی سابقه کاندیدا با گرایش اصلاح طلب،حامیان دولت و مستقل رقابت تنها میان 4 کاندیدا اصولگرا برگزار می شود.
هر چند هنوز تنها نتیجه بررسی صلاحیت علی عزتی نماینده فعلی این حوزه با گرایش سیاسی مستقل نزدیک به اصلاح طلبان از سوی شورای نگهبان اعلام نشده است.
افراد زیر در حوزه جنوبی استان ایلام توسط هیئت‌ نظارت ردصلاحیت شدند:
محمد باقر محمدی(حامیان دولت)،عبد سبزی(حامیان دولت)،امین هاشمیان(حامیان دولت)،رضا افسرده (اصلاح طلب)، محمدرضا جاور (اصلاح طلب)، علی محمد احمدی(اصلاح طلب)،اسداله احمدی(اصلاح طلب)،هدایت حیدری زاده(اصلاح طلب)،ثریا قاسمی(مستقل)،جواد زینی وند مقدم(مستقل)،محمد حسنی(مستقل)،شادمهر کاظم زاده(مستقل).
در این حوزه تنها امین دوست محمدی (اصولگرا) ، یوسف جوزان (اصولگرا) ، نصرت اله علیزاده (اصولگرا) و محمد کریم مهری (اصولگرا) تایید صلاحیت شدند.
پیش بینی می شود در ساعات آینده و با اعلام نظر هیأت مركزی نظارت در تهران در صورت تایید صلاحیت عزتی نماینده فعلی این حوزه با گرایش مستقل نزدیک به اصلاح طلبان تنها یک کاندیدا اصلاح طلب به مصاف چهار کاندیدا اصولگرا برود.
حوزه جنوبی استان ایلام شامل شهرستانهای دهلران ،آبدانان و دره شهر می باشد که دارای یک نماینده در مجلس خواهند بود.
گفتنی است در استان ایلام از میان سه نماینده فعلی استان صلاحیت داریوش قنبری و شاپور پولادی تایید و صلاحیت علی عزتی از سوی هیأت مركزی نظارت هنوز اعلام نشده است.
نظرات ارسال نظر
  • مهدی سبزیدر تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۰

    با سلام و احترام با توجه به مطلبی که در این صفحه عنوان فرمودید: این گرایش افراد را آیا با تماس با کاندیدا ها و تایید آنها درج فرمودید یا از سایت های دیگر که اهداف خاصی را دنبال می کنند کپی فرمودید؟ لطفا پاسخگو باشید با تشکر

    پاسخ به این نظر
  • مهدي سبزيدر تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۰

    با سلام و احترام معلوم شد سايت شما نيز اهداف خاص خود رو دنباي مي كنه. موفق باشيد. أَلا إِنَّ أَوْلِيَاء اللّهِ لاَ خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلاَ هُمْ يَحْزَنُونَ

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 4روز