۳ دستگاه سی‌تی‌اسکن در ایلام نصب می‌شود

رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان ايلام گفت: 3 دستگاه سي‌تي‌اسكن در مراكز درماني استان ايلام نصب مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، كوروش ساكي ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ايلام اظهار داشت: تجهيز مراكز بهداشتي، درماني و بيمارستاني مهم‌‌ترين اولويت كاري دانشگاه علوم پزشكي استان ايلام است. 
اين مسئول اضافه كرد: تكميل و تجهيز شبكه‌هاي بهداشت و درمان روستايي، ساخت درمانگاه تخصصي قلب، ساخت آموزش و درمان سوختگي از جمله طرح‌هاي در دست اجراي اين دستگاه اجرايي در استان در حال توسعه ايلام است. 
رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان ايلام گفت: توسعه و تجهيز مراكز درماني و آموزشي در استان ايلام به عنوان يك اولويت مهم در دستور كار قرار دارد. در اين راستا برنامه‌هاي مختلفي بر اساس نياز استان تدوين شده كه در حال اجراي بخشي از آنها هستيم. 
وي افزود: ايجاد و توسعه مراكز دانشگاهي و آموزشي در استان ايلام با توجه به تعداد دانشجويان رشته‌هاي پزشكي و پيراپزشكي از ضرورت‌هاي استان ايلام به شمار مي‌رفت. 
اين مسئول اضافه كرد: در اين راستا اين دستگاه اجرايي مجوزهاي لازم براي ايجاد و ساخت دانشكده دندانپزشكي در استان ايلام را از سوي مسئولان مرتبط با موضوع اخذ كرده است. 
ساكي تصريح كرد: قرار است از اول مهر ماه جاري اين دانشكده در استان ايلام اقدام به جذب دانشجو كرده و فعاليت علمي خود را آغاز كند. 
رئيس دانشگاه علوم پزشكي ايلام اذعان داشت: با ساخت مراكز آموزشي و درماني زمينه لازم براي ارائه خدمات مطلوب‌ به دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي ايلام و همچنين بيماران استان فراهم ميشود. 
در حال حاضر حدود 2 ‌هزار ?دانشجوي دختر و پسر در مقاطع مختلف در دانشگاه علوم پزشكي ايلام مشغول به تحصيل هستند. 
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال