تحصن کارکنان شرکت آب منطقه‌ای ایلام در اعتراض به مدیریت

تعدادي از کارکنان آب منطقه‌اي استان ايلام در اعتراض به عملکرد مديريت اين شرکت، در نمازخانه اين اداره تجمع كرده و از انجام کارهاي اداري خودداري کردند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در ايلام، يکي از اين کارکنان اظهار مي‌كند: دغدغه اصلي هويت گمشده ما در اين اداره است و ما مديري مي‌خواهيم که ولايتمدار باشد، چون مدير کنوني با حمايت‌هاي يکي از نمايندگان، به اين کرسي رسيده است.
وي "استخدام اقوام و آشنايان مدير شركت در سد کنگير و ديگر پروژه‌هاي آب استان" را نمونه بارز مشکلات مدير کنوني دانست و خاطرنشان كرد: در صورت انتقاد کارکنان، آنها را تهديد مي‌کند.
يکي ديگر از متحصنين تصريح مي‌کند: دليل تحصن ما به هيچ وجه اضافه کار و مشکلات اقتصادي نيست بلکه مطالبه ما، حفظ احترام و تکريم کارکنان اين شرکت است و تنها راه آن هم انتخاب مدير جديد است.
يکي از کارکنان نيز لازمه انجام گرفتن کارهاي مردم در ادارات را همدلي بين کارکنان و مدير دانست و گفت: اميدواريم اين مشکل به خاطر مردم حل شود.
يکي ديگر از کارکنان اين شركت نيز به خبرنگار ايسنا مي‌گويد: در دوره وزير پيشين نيرو شخصا پس از طي مشکلات زيادي به تهران رفتم و موضوع را با وزير در ميان گذاشتم اما نتيجه‌اي نگرفتيم به همين دليل به تحصن دست زده‌ايم و اين رويه و عدم حضور در سر کار تا رسيدن به نتيجه مطلوب که انتخاب مدير جديد است، ادامه خواهد داشت.
در همين حال مديرکل سياسي - انتظامي استانداري ايلام در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اعلام كرد: شماري از کارکنان شرکت آب منطقه‌اي ايلام که حدود 30 تا 40 نفر هستند با تجمع در داخل اين شرکت خواستار برخورد با مدير مذکور شده‌اند.
کريم صادقي، درباره خواست تجمع کنندگان گفت: افراد معترض افزون بر تجمع، در نامه‌اي مکتوب به استانداري ايلام که به امضاي 40 نفر از پرسنل شرکت آب منطقه‌اي ايلام رسيده علت اعتراض و تجمع خود را رفتار تند مدير اين شرکت با آنها و نيز عملکرد ضعيف وي اعلام کرده‌اند.
صادقي درباره اقدام استانداري ايلام نسبت به اين خواستها و تجمع نيز گفت: هيئتي از طرف استانداري جهت بررسي موضوع هم اينک در حال رسيدگي و مذاکره با تجمع کنندگان و تحقيقات لازم است و شخص استاندار هم دستورات لازم را صادر کرده است.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز