وزیر بهداشت فردا به ایلام سفر می کند / رفع مشکلات در انتظار دستور

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حالی فردا به ایلام سفر می کند که قبل از این چند بار وعده خود مبنی بر سفر به ایلام را اجرایی نکرده است.
به گزارش خبرنگار مهر در ایلام، نماینده دهلران، دره شهر و آبدانان در مجلس شورای اسلامی از سفر دکتر مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به حوزه انتخابیه خبر داد.
علی عزتی با اشاره به دعوت خود از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دکتر وحید دستجردی موافقت خود را برای سفر در روز شنبه به شهرستانهای دهلران، دره شهر و آبدانان اعلام کرده است.
نماینده استان ایلام افزود: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه ۲۴/۲/۹۰ به شهرستانهای دهلران، دره شهر و آبدانان سفر می کند.
عزتی تصریح کرد: دکتر وحید دستجردی برای بررسی وضعیت بهداشت و درمان شهرستانهای ایلام راهی استان ایلام خواهد شد.
گفتنی است در دیدارهای اخیر عزتی بارها از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای حضور در حوزه انتخابیه اش دعوت کرده است.
استان ایلام داری مشکلات متعدد از جمله کمبود امکانات پزشکی، کمبود متخصص، پیشرفت فیزیکی نامناسب طرحهای پزشکی و... است که امید می رود با حضور وزیر بهداشت، دستور حل مشکلات صادر شود.
بیشتر شهرستانهای استان ایلام به لحاظ نیروی انسانی و کادر پزشکی و تخصصی با تنگناهای بسیاری مواجه هستند که امید است وزارت بهداشت نسبت به اعزام پزشک متخصص اقدام کند تا گامی موثر برای رفاه و سلامت مردم منطقه برداشته شود.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این سفر با بازدید از مراکز درمانی و بیمارستان در حال ساخت آبدانان و بررسی نیروی انسانی و کادر پزشکی و تخصصی در شهرستانهای دهلران، دره شهر و آبدانان دستورات لازم را صادر می کند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 13ماه و 8روز