۹ کشته و زخمی در جاده‌های استان ایلام در شب گذشته رخ داد

مديرعامل جمعيت هلال‌احمر استان ايلام گفت: متأسفانه شب گذشته در پي عدم رعايت قوانين رانندگي در سفرهاي نوروزي بر اثر2 تصادف 9 نفر از هموطنانمان كشته و زخمي شدند.
محمدباقر محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، اظهار داشت: در روز يكشنبه 29 اسفند 1389 در پي دو تصادف در جاده صالح آباد و بدره استان ايلام 2 كشته و 7 مجروح بر جاي گذاشته شد. 
وي افزود: در تصادف نخست سقوط يك سمند باعث يك كشته و 2 مجروح گشت و در تصادف ديگر در اثر برخورد يك پژو و يك پرايد متأسفانه يك نفر كشته و 5 نفر مجروح شدند. 
محمدي با بيان اينكه در حال حاضر براي ايام نوروز 16 پايگاه امدادجاده‌اي و 17 پايگاه جوانان هلال‌احمر با حضور يك هزار و 760 نفر روز امدادگر در حال فعاليت در سطح استان ايلام هستند، گفت: در اين راستا 4 اردوگاه اسكان اضطراري و 3 جادر سالني بزرگ نيز در شهرهاي مهران، دهلران، دره‌شهر و در نقطه مرزي كشور براي مسافران راهيان نور و زائران عتبات عاليات كشورمان در استان ايلام مهيا شده است. 
مديرعامل جمعيت هلال‌احمر استان ايلام تصريح كرد: از تاريخ 25 اسفند سال 89 تاكنون بيش از 10 هزار نفر از كاروان راهيان نور از امكانات و اردوگاه‌هاي اسكان اضطراري جمعيت هلال‌احمر ايلام بهره‌مند شده‌اند. 
وي خاطر نشان كرد: در ايام نوروز به طور روزانه روزنامه‌هاي جمعيت هلال‌احمر نيز براي راهنمايي و استفاده مسافران نوروزي توسط امدادگران و جوانان جمعيت اين استان به هموطنانمان توزيع مي‌شود و بيشترين توصيه به هموطنان نيز رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي و داشتن برنامه سفر براي ايام نوروز است. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -12روز