ایلام قهرمان المپیاد آتش‌نشانان کشور شد

الايشگاه گاز ايلام با كسب بيشترين امتياز قهرمان المپياد آتش‌نشانان كشور شد.
به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، بعد از ظهر امروز رئيس بهداشت، ايمني و محيط زيست شركت ملي گاز در آيين اختتاميه المپياد آتش‌نشانان كشور اظهار داشت: انجام رقابت‌هاي ورزشي در سطح پالايشگاه‌هاي كشور اهميت زيادي دارد و اين امر به خوبي در سطح كشور نهادينه شده است. 
احمد باهوش افزود: اين در واقع دومين دوره المپياد آتش‌نشانان برتر كشور است كه با كيفيت خوبي به اتمام رسيده و لازم است از ميزباني شهرستان جم تقدير كنيم. 
وي سطح مسابقات را خوب ارزيابي كرد و يادآور شد: از آنجا كه شركت‌هاي نفتي و گازي يكي هستند، بنا داريم كه ان‌شاءلله در آينده اين مسابقات را در سطح وزارت نفت برگزار كنيم. 
اين مقام مسئول عنوان داشت: رقابت جذابي بود و مهم كسب عنوان و رتبه نيست و مهم‌ترين ارزش در اين مسابقات، افزايش دوستي‌ها و افزايش قواي روحي و جسمي كاركنان است. 
باهوش اضافه كرد: آمادگي و ارتقاي نيروهاي آتش‌نشان و حساسيت شغل و وظايف آنها به هنگام بروز خطر، از اهداف برگزاري اين دوره از مسابقات است. 
بر اساس اين گزارش، دومين المپياد تخصصي آتش‌نشانان شركت ملي گاز كشور از روز 14 اسفند در شركت عمليات غير صنعتي كشور در جم آغاز شد و بعد از ظهر امروز پايان يافت. 
پالايشگاه ايلام كوچكترين پالايشگاه شركت‌كننده در دومين المپياد آتش‌نشانان بر بالاترين جايگاه ايستاد و جام را به خانه برد. 
در اين دوره از المپياد، پالايشگاه ايلام با كسب 56 امتياز بر جايگاه نخست ايستاد، پالايشگاه فجر جم با 54 امتياز دوم شد و مقام سوم مسابقات نيز پالايشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبي با 49 امتياز كسب كرد. 
جام اخلاق مسابقات نيز به پالايشگاه سرخون و قشم اهدا شد. 
در اين دوره آتش‌نشانان برتر از يازده پالايشگاه گازي كشور در شش رشته "دو استقامت 1500 متر، دو 100 متر با مانع، دو 100 x4 متر با مانع، حمل هوز باPPE آتش‌نشاني و آب‌رساني از منبع روباز به سيبل نشانه " در مجموعه ورزشي توحيد خدمات غير صنعتي گاز ايران به رقابت پرداختند. 
دومين المپياد تخصصي شركت ملي گاز با حضور تيم‌هاي پالايشگاه‌هاي گاز فجر جم، پارسيان، سرخون و قشم، شهيد هاشمي‌نژاد، ايلام، بيد بلند و مجتمع گاز پارس جنوبي در قالب 5 تيم پالايشگاه اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم برگزار شد. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -12روز