بیش از نیمی از مدیران شهرستان مهران غیر بومی هستند

رئيس کميسيون اجتماعي و فرهنگي شوراي شهر مهران ضمن انتقاد از به کارگيري مديران غير بومي در اين شهر گفت: در اين خطه قهرمان پرور نيروهاي توانمندي وجود دارند و هيچ توجيهي براي به کارگيري افراد غير بومي در پست‌هاي مديريتي شهرستان وجود ندارد.

سيد ناصر موسوي با بيان اين مطلب به خبرنگار ايسنا و با اشاره به اينکه هم اکنون نيمي از مديران از مديران شهرستان غيربومي هستند اظهار کرد: با وجود تاکيدات رئيس جمهور مبني بر استفاده از نيروهاي بومي، هنوز براي اين مسئله چاره انديشي نشده است.

وي همچنين به ممنوعيت تردد انفرادي از مرز مهران و کاهش خروج مسافران و زائران عتبات عاليات اشاره کرد و افزود: اين مسئله باعث کاهش چشمگير درآمد شهرداري و توقف بسياري از پروژه‌هاي عمراني شده است و رشد و توسعه اين شهرستان را کند کرده است.

اين عضو شوراي شهر مهران خاطرنشان کرد: مسئولان ذيربط دلايل ممنوعيت انفرادي از اين مرز را براي مردم به صورت شفاف اطلاع رساني کنند.

موسوي گفت: متاسفانه نوعي تبعيض در صدور مجوز براي تردد انفرادي وجود دارد که موجب ايجاد مشکلاتي در مهران شده است.

وي ادامه داد: بستن مرز بين المللي، نبود بازار مناسب و عدم واردات از مرز از دلايلي است که موجب نارضايتي و نا اميدي مردم شده است که اين مسايل به مهاجرت افراد از شهرستان مهران با ساير نقاط استان در آينده مي‌شود و درنهايت باعث مي‌شود اهداف و برنامه ريزي‌ها مدون شده به نتيجه نرسند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -2روز