پنج‌شنبه 3 بهمن 1398

شرایط نامساعد آموزشکده فنی دخترانه ایلام/ تذکر به وزیر آموزش و پرورش

نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: هم اکنون دختران دانش آموز آموزشکده فنی ایلام در شرایط نامساعد و در کلاسهایی که سوراخ موش دارد، مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، داریوش قنبری در تشریح تذکر به وزیر آموزش و پرورش گفت: برنامه پنجم توسعه، وزارت آموزش و پرورش را موظف به واگذاری آموزشکده های فنی به وزارت علوم کرده است و این آموزشکده‌ها با تمام دارایی‌هایشان باید به وزارت علوم اعطا شود.

نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، شیروان و مهران در مجلس شورای اسلامی افزود: آموزش و پرورش اموال و ساختمان آموزشکده فنی دخترانه ایلام را تحویل این دانش آموزان نمی‌دهد.

وی ادامه داد: این ساختمان با هدف تحصیل دانش آموزان دختر فنی ایلام ساخته شده بود و باید در اختیار دانش آموزان این آموزشکده قرار بگیرد.

قنبری تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش اگر نیاز به ساختمان دارد باید جذب اعتبار کند و با اعتبارهای خودش ساختمان بنا کند نه اینکه ساختمان آموزشکده فنی دخترانه ایلام را به غنیمت بگیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: هم اکنون دختران دانش‌آموز آموزشکده فنی ایلام در شرایط نامساعد و در کلاسهایی که سوراخ موش دارد، مشغول به تحصیل هستند و این شرایط برای آنان غیر قابل تحمل است. 

داریوش قنبری در تذکری کتبی بررسی علتهای عدم تحویل ساختمان آموزشکده فنی دخترانه ایلام از طرف سازمان آموزش و پرورش استان ایلام را از وزیر آموزش و پرورش خواستار شد.

نظرات ارسال نظر