فرمانداران موظف به برپایی انتخابات سالم هستند

 استاندار ايلام گفت: فرمانداران استان ايلام با سازو كارهاي انديشيده شده موظف به برپايي انتخابات سالم، آرام و قانونمند هستند.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، مجتبي اعلايي در همايش فرمانداران استان ايلام بر برگزاري با شكوه انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در استان ايلام تاكيد كرد. 
وي با اشاره به اينكه معيار ما براي برگزاري انتخابات در استان قانون است، ادامه داد: فرمانداران بايد بسترهاي مناسب براي برگزاري انتخابات در كمال امنيت و آرامش را فراهم كنند. 
اين مسئول اضافه كرد: دشمنان انقلاب در آستانه هر رويداد مهم و سرنوشت‌سازي در كشور ايران اسلامي، با دسيسه‌هاي فراوان درصدد تضعيف روحيه ملت ايران اسلامي بر مي‌آيند. 
اعلايي تصريح كرد: اساس اين توطئه‌ها بر پايه دلسرد كردن مردم براي حضوري حداكثري و پرشور در انتخابات آتي مجلس شوراي اسلامي است. 
استاندار ايلام گفت: اين روش منسوخ در طول 32 سال از عمر بابركت نظام مقدس جمهوري اسلامي از سوي دشمنان انقلاب اجرا شده اما تاكنون نتيجه‌اي از اين رفتار خود نگرفته‌اند. 
وي ادامه داد: اين‌بار نيز ملت هوشيار ايران اسلامي همانند ديگر رويدادهاي انقلاب با حضور حداكثري و پرشور خود سرنوشت خود را تعيين كرده و سپس تمام توطئه‌هاي دشمنان را تك به تك خنثي مي‌كنند. 
وي افزود: بايد انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي پرشورتر از ديگر دوره‌هاي انتخابات در كشور ايران اسلامي برپا شود. 
همچنين در اين همايش در خصوص توزيع اعتبارات و بودجه در كميته برنامه‌ريزي شهرستان‌ها در بخش‌هاي آب، راه، جنگل و مرتع و فرهنگ بحث و تبادل نظر شد. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز