کشفیات سرقت در ایوان ۹۳ درصد افزایش یافت

فرمانده انتظامی ایوان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون میزان کشفیات سرقت در ایوان 93 درصد افزایش یافته است.
 
طارق کمالوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون میزان کشفیات سرقت در ایوان 93 درصد افزایش یافته است، اظهار داشت: این موفقیت با اجرای طرح‌های متعدد انتظامی و افزایش گشت‌ها به دست آمده است.
وی ادامه داد: این رویداد مثبت ناشی از اجرای طرح‌های مختلف انتظامی و همکاری ارزنده مردم با نیروی انتظامی بوده است.
وی افزود: این تعامل و همکاری بین مردم شهرستان ایوان از توابع استان ایلام و نیروی پلیس از گذشته وجود داشته و همچنان نیز ادامه دارد.
این فرمانده انتظامی اضافه کرد: وجود این شاخصه در استان ایلام سبب شده که اکنون این استان در ردیف استان‌های امن کشور قرار داشته باشد.
کمالوند تصریح کرد: اکنون نیز طرح پاکسازی نقاط آلوده توسط ماموران نیروی انتظامی شهرستان ایوان از توابع استان ایلام در حال اجرا است.
فرمانده انتظامی ایوان گفت: برقراری نظم و امنیت یکی از وظایف اصلی پلیس بوده که نیروی انتظامی استان ایلام به حفظ و برقراری این مهم خود را موظف می‌داند.
وی از مردم ایوان خواست همچنان نیروی انتظامی را در اجرای طرح‌های مختلف انتظامی در راستای برقراری و استمرار امنیت مطلوب یاری کنند.
این فرمانده انتظامی اضافه کرد: اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده همچنان توسط فرماندهی نیروی انتظامی ایوان در حال استمرار است.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -4روز