افزایش ۱۶۳ درصدی کشفیات مواد مخدر در ۹ ماهه امسال در ایلام

رييس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان ايلام گفت: نيروي انتظامي با اجراي طرحهاي انتظامي، برنامه‌هاي متعددي براي پيشگيري از مصرف مواد مخدر دارد، اما رفع اين معضل مستلزم مشارکت همه دستگاه‌هاست.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، به نقل از مرکز اطلاع‌رساني معاونت اجتماعي نيروي انتظامي استان ايلام، سرهنگ عباس محمد زماني اظهار کرد: خانواده‌هاي افراد معتاد بايد برخورد مناسبي با فرد معتاد داشته باشند واو را به عنوان يک فرد مريض بپذيرند و وي را در درمان و ترک اعتياد ياري کنند.
وي به اهميت پيشگيري از اعتياد اشاره کرد و گفت: معضل اعتياد به عنوان عادت محسوب مي‌شود که بايد کنترل شود و نيروي انتظامي ضمن اجراي طرحهاي انتظامي و مبارزه با سوداگران مرگ برنامه‌هاي مختلفي براي مصون سازي پيشگيري از مواد مخدر دارد، اما رفع اين معضل نيازمند مشارکت همه دستگاه‌هاست.
رييس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي نيروي انتظامي استان ضمن اشاره به افزايش 163 درصدي کشفيات مواد مخدر در 9 ماهه نخست سال جاري در مقايسه با مدت مشابه سال قبل، خبر کشف محموله 150 کيلوگرمي "کراک" در "سرابله" را نيز توسط برخي رسانه‌ها منتشر شده بود، تکذيب کرد و گفت: هنوز گزارشي در اين زمينه دريافت و منتشر نشده است.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -4روز