بررسی صلاحیت کاندیداهای مجلس در ایلام شروع شده است

دبیر ستاد انتخابات استان ایلام گفت: بررسی صلاحیت کاندیداهای مجلس در ایلام شروع شده است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، کریم صادقی ظهر امروز در نشست اعضای ستاد پیشگیری و برخورد با جرائم انتخاباتی اظهار کرد: بررسی صلاحیت‌ها توسط دستگاه‌های مرتبط با موضوع در استان ایلام آغاز شده است.
وی ادامه داد: اقتدار مجلس نهم در گروه حضور حداکثری مردم در انتخابات است و مردم با مشارکت جدی خود همچون گذشته، تمام توطئه های دشمنان را خنثی می‌کنند.
وی افزود: مردم با دقت لازم نامزدهای اصلح را برگزیده تا بر اقتدار قوه قانون‌گذاری کشورمان افزوده شود. 
این مسئول اضافه کرد: داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی  نیز باید با دادن وعده‌های مرتبط با امور خود زمینه اقتدار مجلس را فراهم می‌کنند. 
صادقی تصریح کرد: مردم هوشیار ایران اسلامی از جمله مردم استان ایلام نیز باید با انتخاب افراد اصلح این مهم را محقق کنند. 
وی گفت: در این برهه از زمان وظیفه همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی است که مردم را برای شرکت حداکثری در این انتخابات دعوت کنند.
نظرات ارسال نظر
  • منصفدر تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۰

    چه اتفاق خوبی است که تعداد58 نفر درایلام کاندید شدند این یعنی بالا رفتن شعور سیاسی وفرهنگی ایلامیان عزیز .امانکته ای که هم استانیهای عزیز به ان توجه داشته باشنداین است که وجدانا بعضی ازکاندید هایی که توانمندندوواقعا حرف برای گفتن دارند تخریب نکنند زیراکسی که بخاطرتعصبات کورقبیله ای به مسلمانی نباید تهمت وبهتان بزند وقیامت خود را خراب کنه .البته مردم فهیم این بار براساس شایستگی انتخاب می کنند .ومهم نیست اهل کدام قبیله باید باشد مهم این است که درکشورچه جایگاهی دارد وچقدرحرفش خریدار داردآیا ارتباط خود را با مردم قطع می کنه یابه محض برنده شدن تلفن خودراخاموش میکنه .بیاییداین بارمنصف باشیم وازوجدان خود عبورنکنیم تابعداپشیمان نشویم .همه مابه ایلمان ایلام فکرکنیم تاپیش استانهای دیگربخاطر نماینده ای ضعیف خجالت نکشیم

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز