۳۰۹ شعبه اخذ رای در ایلام پیش‌بینی شده است

 فرماندار ایلام گفت: 309 شعبه اخذ رای در ایلام پیش‌بینی شده است.
 
نورالله ارجمندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: از مجموع شعبه‌های اخذ رای در حوزه انتخابیه ایلام 196 شعبه ثابت و 113 شعبه سیار است. 
وی با بیان اینکه صیانت از آراء مردم وظیفه اصلی مجریان انتخابات است، ادامه داد: اجرای نص قانون در برپایی انتخابات از دیگر وظایف مجریان و متولیان انتخابات بوده که اجرای هرکدام از این وظایف در باشکوه برگزار شدن انتخابات نقش مهمی دارد.
وی افزود: اعتماد مردم به مجریان انتخابات امری حیاتی و ضروری بوده و باید این مهم از سوی مجریان انتخابات به مردم اثبات شود.
این مسئول اضافه کرد: برپایی انتخابات براساس رعایت قانون این مهم را در جامعه محقق کرده که نتیجه آن توجه مردم به سرنوشت آینده خود و در نهایت حضور حداکثری آنان در پای صندوق‌های آراست.
ارجمندی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی نشانه وفاداری اقشار مختلف مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است. 
فرماندار ایلام گفت: این دستگاه اجرایی اکنون با فراهم کردن مقدمات انتخابات زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کرده است و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان باید در طول برگزاری انتخابات با این دستگاه همکاری کنند. 
وی افزود: حاصل برپایی انتخاباتی باشکوه و به یادماندنی اقتدار بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی است. 
شهرستان ایلام در تقسیم بندی انتخاباتی جزو حوزه شمالی استان ایلام بوده و حوزه شمالی استان ایلام دو کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 7روز