هتل دو ستاره در دهلران افتتاح می شود

افتتاح هتل دو ستاره در شهرستان دهلران از برنامه‌های اداره ‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام برای دهه‌فجر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و طرح‌های اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام اظهار داشت: هتل دو ستاره دهلران و کمپ گردشگری روستای هدف حیدرآباد میشخاص از جمله پروژه‌های قابل افتتاح و بهره‌برداری معاونت در دهه ‌فجر است.

علی قاسم‌پور با اشاره به هزینه 20 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این هتل افزود: از این میزان اعتبار هزینه شده، 13 میلیارد ریال اعتبار توسط بخش خصوصی و هفت میلیارد ریال توسط اداره ‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تامین شده است.

وی با اشاره به جاذبه‌های گردشگری، طبیعی و تاریخی این شهرستان تصریح کرد: دهلران به واسطه برخورداری از این جاذبه‌ها در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران و مسافران بسیاری از اقصی نقاط کشور است، بنابراین ایجاد مراکزی برای اقامت گردشگران در دستور کار اداره‌ کل میراث فرهنگی استان قرار دارد.

این مسئول یادآور شد: از جمله جاذبه‌های طبیعی و گردشگری دهلران می‌توان به چشمه‌های قیر روان، تفرجگاه‌های اناران، غارخفاش، منطقه کاور، حور و کور با اهمیت اکولوژیکی و گیاه‌شناسی، بیشه‌دراز، هفتکده، آبشارهای آبکان‌ها، غار آبی بیشه‌دراز و غارهای کبوتران اشاره کرد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 12روز