همت کارها را پیش می برد نه پول!

استاندار خطاب یک مسئول از استان ایلام گفت: همت کارها را پیش می برد نه پول!

به گزارش خبرگزاری مهر، استاندار ایلام صبح یکشنبه در حاشیه جلسه بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در هفته پایداری که در محل سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد، خطاب به یک مسئول گفت: همت کارها را به پیش می برد نه پول و اساساً نوع این نگاه که مدیران دائم اعتبار دولتی مطالبه کنند یکی از عللی است که باعث شده، پس از گذشت بیش از سه دهه از عمر انقلاب باید بدنبال معرفی نقش برجسته مردم ایلام در عرصه های مختلف باشیم.

وی اظهار داشت: برگزاری هفته پایداری مردم ایلام در تهران فرصتی برای پرداختن به توسعه اقتصادی، و نمایاندن ظرفیتهای سرمایه گذاری استان در قالب یک نمایشگاه بود که برای قدم اول بسیار مطلوب و مؤثر بود.

اعلایی افزود: کسی فکر نمی کرد که در حوزه فرش دستباف، استان این ظرفیت منحصر به فرد را داشته باشد.

وی تصریح کرد: سفارش بیش از 300 متر فرش دستباف ایلامی در حاشیه این نمایشگاه که حدود 400 نفر را شاغل می کند نشان از جذابیتها و هنر فرش دستباف را دارد.

استاندار ایلام با تأکید بر اینکه کل فعالیتهای صورت پذیرفته در هفته پایداری امسال باید مستندسازی شوند نیز بیان کرد: بحث اطلاع رسانی در قالبهای هنری باعث می شود که این فعالیتها بصورت ماندگار قابل ارائه باشد.

وی ادامه داد برگزاری این رویداد بسیار مهم نشان داد که می شود با رایزنی و ایجاد ارتباطات در سطح ملی با کمترین هزینه ممکن، کارهای بسیار بزرگ را انجام داد.

اعلایی مدیریت را عزم و اراده مبتنی بر فکر خواند و اضافه کرد: این اصل باعث می شود براساس تفکر کارهای بزرگی را انجام داد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز