یک مجتمع تجاری، تامین‌کننده عمده درآمد جمعیت هلال‌احمر استان ایلام!

رييس جمعيت هلال احمر استان ايلام گفت: مجتمع تجاري هلال احمر ايلام يکي از منابع تامين مالي اين جمعيت است.

"صادق طيبي" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، ضمن بيان اين مطلب اظهار کرد: با توجه به اينکه جمعيت هلال احمر، يک موسسه عام‌المنفعه غيردولتي و خيريه است، لذا به نوعي از دريافت اعتبارات استاني سهمي ندارد که در همين جهت مجتمع تجاري يکي از منابع درآمدي اين جمعيت در استان است.

وي با بيان اينکه جمعيت هلال احمر فقط از ستاد حوادث غيرمترقبه استان، اعتباري براي خريد تجهيزات امدادي دريافت مي‌کند، افزود: براساس اساسنامه جمعيت هلال احمر از جمله منابع تامين مالي هلال احمر مي‌توان به درصدي از حق ثبت دفترخانه‌ها، درصدي از فروش بليط هواپيماها و کارمزد ثبت سفارشات پستي اشاره کرد.

طيبي اضافه کرد: ساختمان کنوني جمعيت هلال احمر استان با 3 کاربري اداري ، فرهنگي و تجاري در حال استفاده است که بخش تجاري توانسته با توجه به کمبود قابل توجه بودجه جمعيت تا حدودي منبع مالي‌اي براي جمعيت هلال احمر استان باشد.

رييس جمعيت هلال احمر استان ايلام با اشاره به اينکه در حوزه فرهنگي که يکي از حوزه‌هاي حائز اهميت جمعيت در استان است، اما با کمبود فضا براي گسترش آن مواجه هستيم، تصريح کرد: فعاليت‌هاي جمعيت در حوزه فرهنگ در ايلام در قالب کتابخانه، باشگاه ورزشي و کلاسهاي فوق برنامه انجام مي‌شود که با در نظر گرفتن فضاي بيشتر براي اين حوزه مي‌توان آن را توسعه داد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -6روز