قطع اینترنت و اختلال در فعالیت دفاتر پلیس +۱۰ ایلام

قطع شدن ارتباط اینترنتی و اختلال در فعالیت‌های دفاتر پلیس +۱۰ سبب نگرانی شماری از مردم ایلام شد. 
با اعلام پایگاه‌های اطلاع‌رسانی پلیس مبنی بر آخرین روزهای مهلت دریافت جرائم رانندگی با تخفیف ویژه شماری از مالکان وسایط نقلیه استان از صبح امروز به دفاتر پلیس‌ + ۱۰ ایلام مراجعه کردند. 
اما بیشتر مراجعه کنندگان با قطعی و کندی اینترنت مواجه شده و موفق به دریافت فیش‌های مربوطه از دفاتر خدماتی پلیس + ۱۰ نشدند و این موضوع سبب نگرانی آنها و تماس با دفاتر خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان ایلام شد. 
یکی از مراجعه کنندگان به دفاتر خدماتی پلیس +۱۰ گفت: از ساعت ۱۰ صبح به دفاتر خدماتی پلیس + ۱۰ شهر ایلام مراجعه کرده و به دلایل مختلفی نتوانسته‌ام که فیش مربوط به پرداخت قبوض جریمه را دریافت کنم. 
این شهروند ایلامی که خود را علی یاوری معرفی کرد به خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: قطعی اینترنت عامل فقدان ارائه قبوض جریمه از سوی مسئولان دفاتر خدماتی پلیس + ۱۰ اعلام شده است. 
وی ادامه داد: مسئولان دفاتر خدماتی و دیگر مسئولان در شرکت مخابرات باید با تدابیر ویژه امکان بهره‌‌مندی مردم استان ایلام را از خدمات ارائه شده ناجا فراهم کنند. 
این شهروند ایلامی اضافه کرد: این موضوع سبب شده که اکنون ما از این امکان و برنامه ناجا در استان ایلام بی‌بهره مانده و دچار خسارت شویم. 
یکی دیگر از شهروندان ایلامی گفت: حدود ۶۰۰٬۰۰۰ تومان مجموع جرائم رانندگی خودروی اینجانب است که در صورت پرداخت ۳۰۰٬۰۰۰ تومان آن بخشیده می‌شود. 
این شهروند ایلامی که خود را حسین جایدری معرفی کرد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: اما متاسفانه به دلایل مختلف از جمله قطع اینترنت در ایلام امکان بهره‌مندی از این موضوع برای بنده مقدور نیست. 
وی از مسئولان استان در شرکت مخابرات و مسئولان حاکمیتی استان خواست این مشکلات را در نخستین فرصت برطرف کنند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 6روز