چهار‌شنبه 18 تیر 1399

عذرخواهی مبین نت از کاربران ایلامی/اختلال از شبکه ارتباطات زیرساخت است

شرکت ارتباطات مبین نت از تمامی کاربران اینترنت پرسرعت بی سیم به ویژه در شهرهای کیش، چابهار، تبریز، شهرکرد، بندرعباس و ایلام به خاطر قطعی‌های مکرر وایمکس عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت ارتباطات مبین نت اعلام کرد: در طول روزهای گذشته تعدادی از کاربران این شبکه در استفاده از اینترنت پرسرعت بی سیم دچار اشکالاتی شده‌اند که علت آن اختلال در شبکه زیرساخت ارتباطات کشور بوده است.

این شرکت اعلام کرد که شبکه مبین نت در هیچ یک از شهرهای تحت پوشش مشکلی ندارد و این اشکالات از شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت ناشی می‌شود.

مسئولان شرکت ارتباطات مبین نت امیدوارند شرکت ارتباطات زیرساخت هر چه سریع‌تر در رفع اشکالات شبکه اقدام کند تا اپراتورها بتوانند سرویس باکیفیت در اختیار کاربران قرار دهند.
 
با این حال مبین نت از کاربرانی که این روزها با مشکل قطعی و اختلال در اینترنت مواجه شده‌اند عذرخواهی می‌کند و امیدوار است به زودی شرایط مطلوبی برای اینترنت کشور فراهم شود.
نظرات ارسال نظر
  • کورش خرامیدهدر تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۱

    نظری در کار نیست ...ثبت نام خرید مودم کردم به این اسم به نمایندگی ایلام ..ایا این خط و مودم به ایلام ارسال نشده یا اینکه ایلام آن رو به کسی دیگه فروخته ..کورش خرامیده کمکم کنید جواب میخوام

    پاسخ به این نظر