پل روگذر شهید رضایی نژاد در ایلام افتتاح شد

با حضور مسئولان، پل روگذر شهید رضایی نژاد در ایلام افتتاح شد.
 

به گزارش خبرنگار مهر، با حضور استاندار ایلام و برخی از مسئولان استانی و محلی ظهر دوشنبه پروژه روگذر شهید رضایی نژاد در بلوار آزادی شهر ایلام افتتاح شد.

استاندار ایلام در مراسم افتتاح این پل اظهار داشت: پروژه روگذر تقاطع بلوار آزادی پس از تحمل یک‌هزار و 240 روز مشکلات، نارسایی‌ها و فراز و نشیب‌ها افتتاح شده است.

وی افزود: پل شهید رضایی نژاد در یکی از محورهای پرتردد شهر ایلام احداث شده است که می تواند بار ترافیکی آن را تا حد زیادی کاهش دهد.

این مسئول تصریح کرد: برنامه های خوبی برای کاهش بار ترافیکی در شهر ایلام در دستور کار قرارگرفته است که انشاء الله تا پایان سال 93 شاهد اجرا شدن چند نمونه از آن ها خواهیم بود.

استاندار ایلام ادامه داد: زیباسازی و عمران شهری مرکز استان می تواند در جذب توریسم و همچنین عدم مهاجرت هم استانی ها بسیار تأثیرگذار باشد .

شهردار ایلام در این مراسم گفت: پل شهید رضایی نژاد شامل دو دهانه 17 متری، نه دهانه 25 متری و یک دهانه 30 متری جمعاً به طول 289.2 متر عرشه و عرض 16.2 متر است.

منصورپور عنوان کرد: اعتبار طرح از محل منابع عمرانی استانی 37 میلیارد و 950 میلیون ریال و از محل درآمدهای عمومی شهرداری 10 میلیارد و 165 میلیون ریال بوده است.

وی افزود: در مجموع 48 میلیارد ریال و 115 میلیون ریال است که 55 درصد آن در دولت قبل و 45 درصد آن در نه ماه اخیر تأمین و پرداخت شده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 3روز