در دیدار استاندار ایلام با معاون اول رئیس جمهور مطرح شد: تشکیل کارگروه پیگیری طرح‌های عمرانی استان با حضور وزراء

با حضور وزرای کشاورزی‌، صنعت، معدن و تجارت و برخی دیگر از وزرا کارگروه پیگیری طرح‌های عمرانی ایلام تشکیل می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه ایلام، به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، در دیدار استاندار ایلام با معاون اول رئیس جمهور، وی دستور داد کارگروه پیگیری طرح‌های عمرانی ایلام را با حضور برخی از وزرای دولت تشکیل شود.

مهندس «محمدرضا مروارید» در این باره گفت: دکتر جهانگیری در جریان کل تحولات استان خصوصا برنامه‌های عمرانی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان قرار دارد و از سفرهای شهرستانی و دیدارهای مردمی به عنوان یک رویه خوب در استان یاد کرد.

استاندار ایلام افزود: در این دیدار در خصوص برنامه‌ها، طرح‌ها و پروژه‌های در دست اقدام دولت در استان ایلام تبادل نظر انجام شد و معاون اول رئیس جمهور از اقدامات دولت در استان ایلام ابراز رضایت کرد و با بیان کرد باید از وجه مردمی استاندار به عنوان یک مزیت برای پیشبرد اهداف نظام بهترین استفاده را نمود.

مروارید با اشاره به اینکه معاون اول رییس جمهمور دستور داد کارگروه پیگیری طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی استان ایلام تشکیل شود، اضافه کرد: این کارگروه با حضور وزرای کشاورزی‌، صنعت، معدن و تجارت و برخی دیگر از وزرا با مسئولیت آقای "رضا ویسیه" معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس جمهور برای تسریع در روند اجرای طرح های عمرانی استان ایلام تشکیل شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 18ماه و -14روز