برگزاری بیست و نهمین جشنواره قرآنی دانشجویان به میزبانی دانشگاه ایلام

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برگزاری مرحله کشوری بیست و نهمین جشنواره قرآنی دانشجویان به میزبانی دانشگاه ایلام خبر داد.

حسین میرزایی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: مرحله کشوری بیست و نهمین جشنواره قرآنی دانشجویان به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار می شود.

وی اظهار داشت: مرحله دانشگاهی بیست و نهمین جشنواره سراسری قرآن دانشجویان در بهمن ماه 92 و مرحله منطقه‌ای آن در اردیبهشت ماه سال جاری در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی انجام شده و مرحله کشوری این جشنواره از 1 تا 3 شهریور ماه به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار خواهد شد.

میرزایی افزود: این جشنواره در پنج بخش شفاهی، کتبی، پژوهشی، ادبی و هنری برگزار می‌شود که از زیر مجموعه بخش‌های فوق می‌توان به ترتیب و به اختصار رشته‌های تلاوت و حفظ قرآن، قرآن شناسی و مفاهیم قرآنی، کتاب و مقاله، شعر و داستان، خوشنویسی و طراحی را نام برد.

وی خاطر نشان کرد: نفرات برتر مرحله کشوری این مسابقات به مرحله ملی جشنواره قرآنی دانشجویان که با حضور دانشجویان دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم، وزارت بهداشت، آزاد اسلامی، پیام نور، فرهنگیان، علمی کاربردی، فنی و حرفه‌ای و علوم معارف قرآن کریم که به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد راه می‌یابند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز