مشکل آب شرب ایلام حل می‌شود

‌نماینده ایلام، ایوان، ملکشاهی، مهران، سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی از آغاز تکمیل پروژه آبرسانی به شهر ایلام، چوار و 49 روستای حوزه شهرستان ایلام خبر داد.

«عمران علی‌محمدی»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده با وزیر نیرو طرح افزایش ظرقیت سد ایلام و تکمیل پروژه مهم آبرسانی به شهر ایلام، چوار و 49 روستای حوزه شهرستان و همچنین ارتقاء تصفیه خانه شهر ایلام در دستور کار وزارتخانه قرار گرفته است.

وی افزود: مطالعات اولیه بسیار خوبی توسط آبفای شهری استان در این راستا انجام گرفته و مجوز این پروژه مهم نیز از وزارت نیرو گرفته شده است .

علی‌محمدی اضافه کرد: انجام این پروژه توسط بخش خصوصی و قطعا" مدت زمان به بهره برداری رسیدن آن نیز کوتاه خواهد بود .

نماینده ایلام، ایوان، ملکشاهی، مهران، سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت : اگرچه طرح بلند مدت آب شرب ایلام از سد سیمره هم چنان به قوت خود باقی است ولی این طرح در کوتاه مدت مشکل آب شرب شهرستان ایلام را حل خواهد کرد.

وی تصریح کرد: انجام این پروژه مهم با اعتبارات دولتی زمان بر خواهد بود لذا تصمیم به واگذاری به بخش خصوصی گرفته شده است که امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن مردم از مزایای این طرح برخوردار شوند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 17ماه و 8روز