وحشت زلزله باری چهارمین مرتبه مردم ایلام را به خیابان ها کشاند

وقوع چهارمین زمین لرزه در 48 ساعت گذشته در ایلام مردم این استان را وحشت زده کرده و باعث حضور آنان در فضاهای باز و خیابان ها شد.
به گزارش ایرنا، زمین لرزه ای به بزرگی 5/7 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بار دیگر در استان ایلام احساس شد.
بر اساس گزارش مرکز لرزه نگاری کشوری وابسته به موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران کانون این زلزله همانند زمین لرزه های قبلی منطقه خانقین کشور عراق و شهرستان قصرشیرین از توابع استان کرمانشاه گزارش شده است.
خوشبختانه تاکنون هیچگونه خسارت جانی و مالی در نتیجه وقوع این پس لرزه ها گزارش نشده است.
گزارش خبرنگاران ایرنا حاکیست این زمین لرزه در مهران و ایوان نیز احساس شده و با وجود سرمای هوا باعث خروج مردم از منازل و حضور در فضاهای باز شده است.
استان ایلام از صبح جمعه گذشته تاکنون شاهد وقوع سه زمین لرزه به بزرگی 4/5 ، 6/5 / 5/2 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بوده که با توجه وقوع این زمین لرزه ها در عمق 15 کیلومتری زمین خوشبختانه خسارت جانی و مالی را به همراه نداشته است.
ستاد مدیریت بحران، نیروهای امدادی و هلال احمر استان ایلام در این مدت در آماده باش کامل بسر برده و امکانات و تجهیزات لازم را برای مقابله با حوادث احتمالی مهیا کرده اند.
نظرات ارسال نظر
  • رضادر تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۲

    5/7درسته

    پاسخ به این نظر
  • ایماندر تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۲

    از مسئولین دلسوز تقاضا دارم که در صورت بروز هرگونه خطر احتمالی به بهترین نحو به مردم اطلا رسانی کنید چون مردم ایلام بار دیگر تحمل رنج ندارند همچون زلزله صدام لعنتی.باسپاس.

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 16سال و 20ماه و -16روز