قطار تغییرات در استانداری ایلام به ایستگاه آخر نزدیک شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، طی هفته‌های گذشته محمدرضا مروارید استاندار بومی استان ایلام با تکیه بر ظرفیت‌های نیروی انسانی متعهد و متخصص درون استانی ،سه گزینه معاونت‌های استانداری ایلام را گزینش کرد.

وی در گام نخست اسماعیل رستمی را به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی استانداری ایلام منسوب کرد.

بنابر آنچه که در سایت رسمی اطلاع‌رسانی استانداری ایلام نیز آمده است، رستمی دارای سوابق و پیشینه مدیریتی متعددی است.

مسئول کمیته انقلاب اسلامی، عضو مؤسس سپاه پاسداران ایلام، عضو مؤسس جهاد سازندگی، دبیر هیئت واگذاری زمین و نماینده وزارت کشور در هیئت واگذاری، معاون اداری و مالی اداره کل کشاورزی استان ایلام، مدیرکل امور اجتماعی استانداری ایلام، معاون اداره کل سیاسی و انتظامی، مدیر روابط عمومی استانداری، مدیرکل پشتیبانی شرکت مترو و ... در سوابق مدیریتی وی دیده می‌شود.

افزون بر این، دو گزینه دیگری که برای معاونت‌های عمرانی و سیاسی استان ایلام در نظر گرفته شده، هر دو از نیروهای متخصص درون استانی و بومی منطقه بوده و سوابق متعدد و درخشانی در سال‌های گذشته در مسندهای مختلف دارند.

آنچه در این گزارش به آن پرداخته می‌شود و قابل اهمیت است، موضوع سوابق سیاسی افراد مطرح شده برای این پست‌هاست.

 با انتشار نام آنها از طریق گمانه‌زنی‌‌های موثق برخی از پایگاه‌های معتبر خبری در استان و خبرگزاری‌های فعال با استقبال گروه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای مواجه شده است.

این رویداد در استان ایلام بزرگ‌ترین نقطه ای مثبت در پرونده محمدرضا مروارید استاندار بومی استان در اعتماد به افراد بومی، متعهد، متخصص و کارآمد استان ایلام خواهد بود.

بدون تردید این انتصابات با همراهی و همدلی مردم استان ایلام مواجه شده که با ارسال پیام‌های مختلف و مصاحبه با شهروندان ایلامی همه مبین این واقعیت است که محمدرضا مروارید در انتخاب و گزینش همکارانش نهایت دقت و توجه را داشته و در این راستا موفق عمل کرده است.

آنچه مشخص است، قرار است به زودی و طی روزهای آتی مراسم معارفه این دو معاونت نیز انجام شود.

به امید روزهایی پر از امید و سرزندگی، توسعه، پیشرفت و آبادانی برای مردمان بسیجی و دلاور و همیشه در صحنه استان ایلام.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 20ماه و -10روز