جوان مازندرانی مشاور شهردار ایلام شد

جوان نوشهری به سمت مشاور جوان شهردار ایلام منصوب شد.
 خبرگزاری فارس: جوان مازندرانی مشاور شهردار ایلام شد
Tweet 
به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، در حکمی از سوی شهردار ایلام، علی اصغر لهراسبی نیچکوهی به سمت مشاور جوان شهردار ایلام منصوب شد.
 لهراسبی‌نیچکوهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نوشهر گفت: خوشحال هستم که به عنوان یک مازندرانی می‌توانم به شهرداری ایلام برای ایجاد نیازمندی‌های جوانان در امور مختلف کمک کنم و بتوانم برای جوانان شهر ایلام گامی مفید بردارم.
 وی افزود: تغییر در نگرش به طور اصولی در موضوع جوانان در عرصه‌‏های اجتماعی و توجه به این سرمایه‌ها می‌تواند بسیار کمک کننده به خود جوانان باشد.
 مشاور جوان مازندرانی شهردار ایلام اظهار داشت: مشارکت جوانان در امور مربوط به آنها در شهر ایلام و ایجاد زمینه برای حضور فعال آنان در صحنه‌های اجتماعی به رفع مشکلات جوانان و رشد و پیشرفت آنها منتهی می‌شود.
 وی بیان داشت: ایجاد زیرساخت‏‌های فرهنگی و ورزشی برای جوانان از مهم‌ترین کارها است تا جوانان بتوانند آن نیروی شاداب جوانی خود را در مسیری درست به کار گیرند.
 لهراسبی خاطرنشان کرد: شناسایی دقیق و صحیح نیازهای جوانان، ایجاد پل ارتباطی میان نسل‏‌ها با توجه به نیاز سنجی‌ها، تدوین برنامه‌های کارشناسی شده در راستای سالم پرکردن اوقات فراغت و شناسایی آسیب‏‌های بالقوه و بالفعل خلأهای فراغتی باید مورد توجه قرار گیرد.
 وی در پاسخ به این سئوال که اگر در یکی از شهرهای مازندران مشاور جوان می‌شدید چه نیازمندی‌هایی را برای جوانان این استان در اولویت قرار می‌دادید، گفت:  مازندران سرشار از نعمت‌های طبیعی و خدادادی است و اگر به این مواهب طبیعی به طور اصولی و علمی توجه شود و بسترهای لازم برای پویا شدن آن فراهم شود می‌تواند روند بیکاری را بسیار کاهش داده و به توسعه و رونق اقتصادی فردی و اجتماعی تبدیل شود.
نظرات ارسال نظر
 • پشتکوهدر تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۲

  متاسفم برای این شهردار با وجود جوانان شایسته در استان باید دیگران دست مارا بگیرند و راه را به ما نشان دهند توهین بزرگی است به جوانان ایلامی

  پاسخ به این نظر
 • رضادر تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۲

  یعنی واقعا ایلام با این قدمت یه جوان نداشت تا مشاور شهردار هم از بیرون بیاد . باید گفت اسفا به حال استان

  پاسخ به این نظر
 • جانباز تحصیل کرده بی پارتی از ایلامدر تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۲

  مازندران کجا و ایلام کجا؟نحوه آشنایی جناب شهردار با ایشان چگونه بوده که این انتخاب را انجام دادند؟؟؟ آیا این استان نیرو جوان و تحصیلکرده نداشت؟ استاندار محترم به نیروهای بومی اعتماد و معاونین را منسوب کرد حالا چطور یک مشاور از مازندران اومده؟ مازندران سرزمین زیباییهای خدادادی است اما آیا ایشان آنها را با خود خواهد آورد؟؟؟؟ گیرم که پدر تو باشد فاضل تو را از فضل پدر چه حاصل

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 20ماه و -10روز