محور ایلام - حمیل پاکسازی شد

معاون راهداری اداره راه و شهرسازی ایلام تاکید کرد: با تلاش نیروهای راهداری محور ارتباطی ایلام- حمیل به کرمانشاه پاکسازی شده است.
ˈکیهان یاسمیˈ بعد از ظهر شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این محور پر تردد ارتباطی عصر روز گذشته پس از بارندگی های صبح روز جمعه بر اثر ریزش کوه مسدود شده بود.
وی افزود: نیروهای راهداری اداره راه و شهرسازی استان از ساعت های پایانی روز گذشته در حال پاکسازی این مسیر ارتباطی از وجود سنگریزه ناشی از ریزش کوه بودند.
معاون اداره راه و شهرسازی ایلام یادآور شد: این مسیر اکنون پاکسازی شده ولی با توجه به احتمال ریزش دوباره کوه همچنان بر روی خودروهای عبوری مسدود خواهد بود.
یاسمی تاکید کرد: نیروهای این معاونت پس از اطمینان از ریزش نکردن دوباره کوه در ساعات آینده این مسیر را بازگشایی خواهند کرد.
وی اضافه کرد: رانندگان می توانند برای تردد از محورهای ارتباطی جایگزین ˈایلام - ایوان- تونل قلاجهˈ و ˈایلام- پل سیمرهˈ استفاده کنند. 
معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی ایلام بیان کرد: همه مسیرهای ارتباطی استان ایلام با وجود بارندگی شدید و بارش برف در مناطق کوهستانی اکنون باز و رفت و آمد در آنها جریان دارد. 
یاسمی در پایان از مردم خواست با راهداران در طول مسیرهای ارتباطی همکاری و از تجهیزات مناسب ایمنی استفاده کنند. 
بارش شدید باران که از روز پنجشنبه هفته گذشته استان ایلام را در بر گرفته است. 
بارش در مناطق کوهستانی و بلند ایلام به شکل برف بوده است. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 10روز