پنج‌شنبه 19 تیر 1399

مرز مهران منطقه آزاد تجاری می‌شود/ انتظار معجزه اقتصادی از دولت نداریم

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: مرز مهران منطقه آزاد تجاری می‌شود.

احمد شوهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: با تعامل صورت گرفته با مسئولان امر در کشور وعده تحقق این مهم اخذ شده است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: مرزهای استان ایلام با کشور عراق از قابلیت بالایی برخوردارند.

وی ادامه داد: از دولت جدید نیز به واسطه عنایت به این استان و ایجاد زیرساخت‌های اقتصادی تقدیر و تشکر فراوان دارم.

این نماینده مجلس اضافه کرد: انتظار معجزه اقتصادی از سوی دولت در استان ایلام نداریم اما باید به اندازه کافی در این راستا تلاش شود.

شوهانی تصریح کرد: عنایت دولت به ظرفیت‌های اقتصادی استان ایلام امری واجب است که باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: در مرحله نخست باید مرز مهران منطقه آزاد تجاری ‌شود.

وی ادامه داد: مرز مهران یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های اقتصادی کشور و استان ایلام است که باید مورد عنایت ویژه قرار گیرد.

نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۲

    باید مرز مهران منطقه ویژه اقتصادی شود ! عنایت دولت به ظرفیت های اقتصادی استان باید در دستور کار قرار گیرد ! مرز مهران از قابلیت بالای برخوردار است ! جناب آقای نماینده در مورد موضوع سوم یعنی اینکه مرز از قابلیت برخوردار است و باید مورد بهره برداری قرار گیرد که شکی نیست اما کی باید این کار را پیگیری نماید وقتی شما مجلس نشینان استان نیز کلمه باید را بکار می برید و یادتان رفته که شما ها مسئول پی گیری و تحقق همه این باید ها هستید ما قدری نگران می شویم.

    پاسخ به این نظر