استاندار ایلام: محرومیت در برنامه چهار ساله باید از استان رخت بربندد

 استاندار جديد ايلام گفت: واژه محروميت بايد در قالب تدوين و اجراي برنامه اي چهار ساله از اين استان رخت بربندد.
به گزارش ايرنا، محمدرضا مرواريد روز شنبه در آيين معارفه خود با حضور وزير كشور افزود: برنامه ميان مدت به منظور استفاده بهينه از ظرفيت هاي اقتصادي و همه جانبه اين استان براي دستيابي به توسعه پايدار تدوين و اجرايي مي شود. 
وي مشكل اشتغال را از مهم ترين موانع توسعه استان برشمرد و گفت: جلب سرمايه گذاران داخلي و خارجي براي برون رفت از مشكلات بايد در سرلوحه كار قرار گيرد. 
مرواريد با قدرداني از نگاه و توجه ويژه رييس جمهوري به استان ايلام افزود: استفاده از نيروهاي توانمند و متخصص بومي با توجه به وجود دانش آموختگان در بخش هاي مختلف در بدنه مديريت اجرايي مورد توجه مجموعه مديريتي استان است. 
وي تاكيد كرد از حضور همه گروه ها و سلايق با رويكرد اعتدال در مجموع مديرتي استان ايلام استفاده مي كند. 
استاندار ايلام گفت: استان ايلام داراي توانمندي هاي بالقوه اي در بخش هاي مختلف بويژه نفت و گاز، كشاورزي، مرز بين المللي و گردشگري است كه بايد اين ظرفيت ها زودتر شكوفا شود. 
وي ادامه داد: ايلام خطه سرداران بي ادعا و مخلص است كه با نثار خون پاك خود امنيت و سرافرازي را براي كشور به ارمغان آوردند. 
وي اظهار كرد: استان ايلام با وجود ۴۳۰ كيلومتر مرز مشترك با عراق داراي شرايط مطلوب براي توسعه گردشگري درماني است. 
استاندار ايلام ابراز اميدواري كرد، ‌با هم افزايي و همكاري نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام،‌ مجمع نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي و كارشناسان زمينه مطلوب براي توسعه همه جانبه اين منطقه فراهم شود. 
استاندار سابق ايلام هم گفت:‌ گردش نخبگان در مديريت از لوازم مردم سالاري ديني محسوب مي شود. 
محمود عباس ‌زاده مشگيني اظهار كرد: جمهوري اسلامي مستحكم ‌ترين نظام سياسي دموكراتيك بر مبناي فكر اسلامي است. 
وي لزوم حمايت همه جانبه از برنامه هاي دولت منتخب مردم را تكليف شرعي دانست كه بر همه دلسوزان نظام واجب است. 
استاندار سابق ايلام ادامه داد: ولايت نه تنها ضامن اسلاميت بلكه به لطف الهي پاسدار جمهوريت نيز بوده و همواره پاسدار مردم‌سالاري ديني بوده است. 
وي تاكيد كرد: بصيرت و معرفت مردم و شجاعت رهبري معظم انقلاب به تعبير ديگر اين مردم‌سالاري و جمهوريت را از توفان‌ها عبور داده است. 
عباس زاده اضافه كرد: شكر اين موضوع در عمل ايجاب مي‌كند به تصميمات دولت برآمده از راي مردم احترام بگذاريم و حمايت كنيم. 
وي به برنامه هاي اجرا شده و در دست اجراي استان در يك سال گذشته اشاره كرد و گفت: ما ادعا نمي‌كنيم كه توانسته‌ايم اين نقشه را آن طور كه حقش است اجرايي كرده باشيم. 
وي اضافه كرد: گفتمان‌ها آمدند و رفتند، اصلاح‌طلبي، اصولگرايي، عدالت و اعتدال انواع و اقسام گفتمان‌ها همگي زيرمجموعه سپهر گفتماني انقلاب اسلامي هستند. 
وي گفت: ريشه اعتدال همان عدل است همان عدلي كه امام علي (ع) به عنوان مظهر عدالت در اين راستا گام برداشت.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 20ماه و -10روز