نماینده‌ی ولی فقیه در استان در مراسم معارفه‌ی استاندار جدید ایلام: حل مشکلات اقتصادی فکر جهادی می‌خواهد/مروارید غنی از توصیف است

نماینده‌ی ولی فقیه در استان ایلام گفت: حل مشکلات اقتصادی فکر جهادی می‌خواهد چرا که این تفکر در هر جایی وارد شود حماسه می‌آفریند که نمونه‌ی آن را مردم در انتخابات اخیر ریاست جمهوری به منصه‌ی ظهور گذاشتند و دشمن را وادار به عقب نشینی کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، حجت‌الاسلام  والمسلمین محمدنقی لطفی در مراسم قدردانی از استاندار سابق و معرفی استاندار جدید ایلام اظهار کرد:مسوولیت در نظام جمهوری اسلامی امانت است و انسان امانتدار در پیشگاه خداوند و ملکوت عالم دارای اجر و ثواب فراوانی است.

وی بزرگترین امانت در دست همه‌ی ما را جمهوری اسلامی دانست و گفت: این نظام برآیند ولایت و اهل بیت است و اگر به غیر از این معتقد باشیم ولایت را نشناخته‌ایم و نظام ولایی ولایت رسول اعظم است و صیانت و پاسداری از آن اوجب واجبات است که این مهم در کلام رهبری و امام عظیم‌الشان بخوبی دیده می‌شود.

امام جمعه‌ ایلام با بیان اینکه نظام ولایی ما با درایت‌ بی‌بدیل امام و رهبری و حضور مردم و خون شهیدان خطرهای زیادی را پشت سر گذاشته است تصریح کرد:پاسداری از این امانت الهی قابل اغماض نیست چرا که احترام امروز ما به برکت نظام ولایی است و از طرفی دشمنی‌های پی‌درپی و «لایقف» همواره وظیفه‌ی دینی و انقلابی ما را گوشزد می‌کند.

وی تصریح کرد: نگذاریم هواها و هوس‌ها ما را از این آرمان باز دارد پس حفظ انقلاب و نظام وظیفه‌ی خطیر همه‌ی ماست.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفی ادامه داد:شهداء نظام را حفظ کردند و امروز وظیفه کارگزاران است به تاسی از امام امت خود را همواره خادم مردم بدانند.

 وی با بیان اینکه این نهمین استانداری است که درک می‌کنم تصریح کرد: با وجود برخی نوسانات با  همه‌ی استانداران  فارغ از گرایش سیاسی آنها در ارتباط بوده‌ام.

نماینده‌ی ولی فقیه در استان تصریح کرد: اگر کسی به نظام ولایی اعتقادی نداشته باشد اما در آن مسوولیت قبول کند مشکل شرعی دارد و آنچه برای همه‌ی ما مهم است مصلحت نظام و مردم است و مردم علاوه بر امنیت خواستار حل مشکلات اقتصادی هستند که دولت با شعار جالب تدبیر ، امید و اعتدال مدیریت را برعهده گرفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفی تصریح کرد: حل مشکلات اقتصادی فکر جهادی می‌خواهد چرا که جهاد در هر جایی وارد شود حماسه می‌آفریند که نمونه‌ی آن را مردم در انتخابات اخیر ریاست جمهوری به منصه‌ی ظهور گذاشتند و دشمن را وادار به عقب نشینی کردند.

وی ادامه داد: دشمن روی فشار اقتصادی متمرکز شده است، لازم است خود ما کمتر دامن بزنیم و جهادگرانه در این جنگ به مقابله بپردازیم.

نماینده‌ی ولی فقیه در استان ضمن قدردانی از استاندار سابق ایلام ، تدین و ولایتمداری را از ویژگی‌های عباس‌زاده مشکینی دانست و گفت: مروارید نیز غنی از توصیف است و جایگاه خانوادگی وی بر همه مشخص است و دارای سوابق اجرایی قابل قبولی است  و ما هم بعنوان نماینده‌ی رهبری بدون هیچ چشم‌داشتی حمایت می‌کنیم.

نظرات ارسال نظر
  • سيمادر تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۲

    اينهمه جمعيت واسه معارفه مردم ما چقدر بيكارن !!!!

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 20ماه و -10روز