انجمن زنان استان ایلام با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: ضرورت تشکیل کمیته مشورتی بانوان ایلام توسط استاندار جدید

انجمن زنان استان ایلام در بیانیه‌ای خطاب به استاندار جدید ایلام بر ضرورت تشکیل کمیته‌ای مشورتی متشکل از بانوان توانمند و نخبه ی ایلامی جهت رفع چالش‌های موجود در استان، خاصه مشکلات و معضلات پیش روی جامعه‌ی زنان تاکید کرد.
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، در بیانیه‌ی انجمن زنان استان و جمعی از زنان ایلام با صدور بیانیه‌ای خطاب به استاندار جدید آورده است: درجغرافیای ایران عزیز سرزمین آلامتوتاریخ پرفراز ونشیبی دارد،نام ایلام دوشادوش حماسه و ایثار،قرین با سربلندی وروسپیدی است.بی شک سهم زنان سربلند و دریا دل ایلامی در کتاب پر افتخار تاریخ استان نه بر شما که بر هیچ کس پوشیده نیست.
اکنون با کمال مسرت و خرسندی انتخاب جنابعالی رابعنوان مدیریت ارشداستان تبریک عرض نموده و خداوند را شاکریم که شما فرزند رشیداین مرز و بوم آسیب دیده از محرومیت‌ها و یادگار پدری نیک نام و نیک اندیش روحانی فقید حضرت آیت الله مروارید مورد حسن اعتماد دولت تدبیر و امیدقرار گرفته است.
حکایت دردها و رنج های مردم این دیار بالاخص جامعه ی زنان حکایت مثنوی هفتاد من کاغذ است،قامت توسعه در استان رنجور و نحیف است. امید آن داریم که دستان توانمند و اندیشه ی اصلاح گر شما در کنار حمایت‌های بی‌در یغ مردم استان خصوصا جامعه ی زنان از برنامه ها وراهکارهای اصولی شما منتج به برداشتن گامی محکم و اساسی در مسیر توسعه استان و عامل تحقق بخشی از مطالبات بر حق جامعه ی زنان شود.
در ادامه‌ی این بیانیه آمده است به محضرتان پیشنهاد می شود در اولین فرصت ممکن کمیته‌ای مشورتی متشکل از بانوان توانمند و نخبه ی ایلامی جهت رفع چالش‌های موجود در استان، خاصه مشکلات و معضلات پیش روی جامعه‌ی زنان استان تشکیل شود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 18ماه و 3روز