استاندار ایلام: مردم از اعلام آمارهای دروغ خسته شده اند

به گزارش ایرنا، ˈمحمدرضا مرواریدˈ شامگاه شنبه در جریان عیادت از ˈفرانکو الوندیˈ پیشکسوت مطبوعاتی ایلام در پاسخ به انتقادی از وضعیت اطلاع رسانی استانداری اظهار کرد: نمی خواهیم که آمار دروغ به مردم بدهیم و بدون پرداختن به واقعیت ها و نادیده گرفتن حقایق فعالیت های خود را در قالب شعار برجسته کنیم.
وی ادامه داد: جامعه ما دارای آگاهی و بلوغ اجتماعی و سیاسی است و برنمی تابد که حقایق را از آنها پنهان کرد. 
وی افزود: تا زمانی که مطمئن نشویم آمار و اطلاعاتمان دقیق و درست است، هیچ گاه حاضر به انعکاس آنها و ایجاد جو روانی در میان مردم نیستیم.
نماینده عالی دولت در ایلام گفت: به دنبال خودستایی نیستیم و تنها هدف اصلی ما ارائه خدمت بی منت و صادقانه به مردم مقاوم و نجیب استان است.
مروارید اظهار کرد: تمام تلاش ها معطوف به خدمتگزاری و گره گشایی از مسائل و مشکلات مردم ایلام خواهد بود و این تنها وظیفه ای است که مسوولان در قبال مردم دارند که در مقابل آن هم هیچ منتی بر آنها نخواهند داشت.
به گزارش ایرنا، در عیادت از ˈفرانکو الوندیˈ پیشکسوت مطبوعات ایلام که مدتی است در بستر بیماری بسر می برد، استاندار، معاون پشتبانی و منابع انسانی و مدیرکل روابط عمومی و مشاور اطلاع رسانی استاندار، رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی، رییس و اعضا خانه مطبوعات و شمار دیگری از فعالان مطبوعاتی و رسانه ای استان حضور داشتند. 
الوندی افزون بر فعالیت صادقانه در حوزه آموزش و پرورش استان از نخستین کسانی است که به عرصه مطبوعات ایلام وارد شد و در مدت بیش از نیم سده فعالیت خود نقش بزرگی در توسعه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه استان ایفا کرده است
نظرات ارسال نظر
  • علی بدر تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۲

    اخه این خبر بود؟ اصلا خودتون میخونینش؟

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 10ماه و 9روز