قدردانی از برنده ایلامی سیمرغ بلورین جشنواره بین المللی فیلم فجر

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، ˈغلامحسین کاظمیˈ با اهداء لوح از ˈ مهدی نورمحمدیˈ کارگران مستند محیط زیستی ˈدر پناه بلوطˈ قدردانی کرد.
در بخشی از متن تقدیرنامه خطاب به مهدی نورمحمدی آمده است: با احترام بدینوسیله از زحمت های بی دریغ جنابعالی در زمینه مستندسازی حیات وحش استان و تهیه مستند ˈدر پناه بلوطˈ به عنوان برنده سیمرغ بلورین در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر تقدیر و تشکر می نمایم.
اثر بخشی مستند حیات وحش در معرفی جایگاه ارزشمند گونه های جانوری و زبان گویای تصویر در بیان ویژگی های منحصر به فرد محیط زیست از اهمیت خاصی برخوردار است و این مهم در پرتو مطالعه های علمی و پژوهشی باعث پیشبرد برنامه های زیست محیطی با هدف حفظ تنوع زیستی و تنویر افکار عمومی می شود.
امید است با استعانت از خداوند متعال و تلاش هر بیشتر همواره شاهد توفیق روزافزون جنابعالی در عرصه محیط زیست باشیم. 
مستند ˈدر پناه بلوطˈ یکی از فیلم های مستند حیات وحش ایران و غرب کشور است که مخاطب را با زیبایی ها و چالش های زندگی سنجاب ایرانی در طبیعت بکر ایلام و جنگل های زیبای بلوط غرب کشور درگیر می کند.
این مستند برنده سیمرغ بلورین بهترین دستاورد فنی – هنری سی و دومین جشنواره فیلم فجر سال جاری شد.
همچنین این مستند در هفتمین جشنواره بین المللی ˈسینما حقیقتˈ نامزد در پنج بخش بهترین فیلم علمی – زیست محیطی، تصویربرداری، تدوین، صدابرداری و صداگذاری نامزد شد که تندیس فیروزه ای بهترین فیلم مستند ایران و بهترین تدوین این دوره از جشنواره را از آن خود کرد.
این مستند به سفارش سیمای استان های کشور و برای صدا و سیمای مرکز ایلام در طول چهار سال ساخته شده است. ک/2
540

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 11ماه و -10روز