ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه ها برای پیشرفت ایلام

 استاندار ایلام با بیان اینکه باید نهایت استفاده را از ظرفیت رسانه های برای پیشرفت ایلام به کار گرفت گفت: بسیج جبهه ای مناسب در برابر جنگ نرم است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، محمدرضا مروارید صبح امروز در دیدار با انجمن بسیج رسانه و مطبوعات ایلام، اظهار کرد: بسیج در فرهنگ ما یک کلمه مقدس است و هر جا بسیج وارد میدان شده موفقیت های چشمگیری را به دنبال داشته است.
وی افزود: خوشبختانه با همفکری و تعامل تمامی گروه ها حرکت استان ایلام بر روی محور توسعه است که روز به روز شاهد پیشرفت آن خواهیم بود.
استاندار ایلام گفت: انقلاب اسلامی ایران، انقلاب ارزش ها است و در آن باید واقعیت ها را به افکار عمومی انتقال داد تا اعتماد بین مردم مسئولان تداوم پیدا کند.
وی گفت: از انرژی نهفته بسیج باید حداکثر استفاده را کرد چرا که جبهه ای مناسب در مقابل جنگ نرم دشمن است.
مروارید عنوان کرد: استان ایلام دارای استعداهای فرهنگی خوبی در همه زمینه هاست و باید از این ظرفیت های فرهنگی اقتصادی اجتماعی استفاده کرد.
وی با اشاره به اینکه می توان آثار فاخری را در استان ایلام تولید کرد افزود: استان می تواند در بسیاری از ظرفیت ها تقویت شود و آثار مثبتی به دنبال داشته باشد.
استاندار ایلام با تاکید بر اینکه صداقت و درستی باید در سرلوحه کار خبرنگاران باشد گفت: خبرنگار باید در زمینه مطالبی که می نویسد آگاهی داشته باشد تا حقی از کسی ضایع و یا آبروی کسی خدشه دار نشود.
وی از رسانه های استان ایلام خواست در موضوع هدفمندی یارانه ها با اطلاع رسانی درست و به موقع مردم را در جریان تحلیل های درست قرار دهند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -5روز