قطع آب شرب بخشی از مناطق جنوب ایلام/علت‌ سرقت تجهیزات است

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، شماری از اهالی منطقه دشت عباس شهرستان دهلران با تماس با خبرگزاری فارس اعلام کردند که طی چند روز گذشته آب شرب این منطقه قطع شده است.
یکی از شهروندان این منطقه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: طی چند روز اخیر آب شرب دشت عباس از توابع شهرستان دهلران به طور کامل قطع شده است.
علی نظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: ظاهرا کابل برق محل پمپاژ آب شرب این منطقه به سرقت رفته و مسئولان امر تاکنون اقدامی در این راستا نداشته‌اند.
وی ادامه داد: اکنون مردم منطقه که دارای تراکتور هستند اقدام به تامین آب شرب خود کرده و عد‌ه‌ای که از این امکان بی‌بهره‌اند نمی‌توانند آب شرب منزل خود را تامین کنند.
این مسئول اضافه کرد: مسئولان امر باید در نخستین فرصت در این راستا چاره‌جویی کرده و مشکل قطعی آب شرب را بر طرف کنند.
یکی دیگر از ساکنان این منطقه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: منطقه دشت عباس دارای 3 هزار نفر ساکن است که آب شرب آنان چند روز است که قطع شده است.
وی که خود را حسین موحدی معرفی کرد، افزود: بارها با مراجعه به مسئولان منطقه خواستار رفع جدی این موضوع شده اما تاکنون نتیجه‌ای حاصل نشده است.
مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی دهلران در این باره اظهار داشت: اظهار نظر در مورد اینکه آب این منطقه چند روز پیاپی قطع شده را نمی‌پذیریم.
نورمحمد چابک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: اما اینکه آب منطقه دشت عباس از ساعت 3 شب تا ساعت 14 روز بعد آن طی روز گذشته قطع شده را اطلاع داریم.
وی ادامه داد: این رویداد به واسطه سرقت تجهیزات ایستگاه پمپاژ آب بوده که در نخستین فرصت به رفع مشکل پرداختیم.
این مسئول اضافه کرد: در حال حاضر مشکلی از حیث قطعی آب در منطقه وجود ندارد و این موضوع را به صورت مکتوب به اطلاع فرماندار دهلران رسانده شده است.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز