بنیاد برکت در مهران مدرسه می سازد

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان ایلام روز شنبه در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: این مدرسه شش کلاسه توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در روستای چالاب شهرستان مهران احداث می شود.
ˈسعید هژبریˈ ادامه داد: این بنیاد ساخت مدرسه در مناطق محروم را در دستور کار دارد تا امکان تحصیل در شرایط مناسب برای فرزندان این مناطق فراهم شود.
وی افزود: امروز نیز شاهد کلنگ زنی این طرح با 11 اتاق شامل شش کلاس، یک اتاق اداری و یک نمازخانه هستیم.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس ایلام یادآور شد: این فضای آموزشی با زیربنای 486 مترمربع و اعتبار چهار میلیارد و 990 میلیون ریال به پیمان رفته که از این مقدار سه میلیارد و 840 میلیون ریال توسط بنیاد برکت تامین شده است.
نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز به تلاش های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ساخت فضاهای آموزشی سراسر کشور بویژه مناطق محروم اشاره و تاکید کرد: امروزه کمتر مکانی از سرزمین پهناور ایران اسلامی وجود دارد که مدرسه ای به چشم نخورد به طوریکه با ورود به کوچکترین روستاها، نخستین ساختمانی که به چشم می آید، فضای مدرسه است.
ˈاحمد شوهانیˈ اضافه کرد: باید برای توسعه کمی و کیفی مراکز علمی و آموزشی تلاش کنیم و وظیفه داریم تا در خدمتگزاری به مردم مناطق محروم گام های موثرتری برداریم. 
نظرات ارسال نظر
  • نصرت الهدر تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۲

    بنام خدا :چرا این احساس نیاز فقط در مناطق مربوط به قبایل نمایندگان محترم دیده می شود با وجود اینکه نمایندگان محترم در اخذ این اعتبارات از دفتر بنیاد برکت محترم نقشی نداشته ولی آقایان امتیازات را برای قبایل خود بلوکه کرده و طوری اظهار نظر میکننداکه انگار اعتبارات تخصیص داده شده حاصل تلاش آنهاست در حالی که بنیاد برکت محترم خود بدون واسطه اعتبارات را به استانها داده ولی تقسیم محل ایجاد توسط استان انجام می شود وآنهم با اعمال نظر حضرات نمایندگان با معاملات سیاسی مدیران وامتیاز گیری از اعتبارات بنیاد برکت (متاسفیم) وحمع آوری آراء خدایا کی شاهد کار خداوکیلی نمایندگان و بعضی مسئولین محترم خواهیم شد

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز