با تلاش مدیریت بحران و جمعیت هلال‌احمر استان صورت گرفت،اعزام مادر آبدانانی به کرمانشاه در کوتاه‌ترین زمان

با تلاش مدیریت بحران و جمعیت هلال احمر استان مادر آبدانانی در کوتاه‌ترین زمان به کرمانشاه منتقل شد.

«سید یارالله سیدی» معاون فرماندار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،منطقه ایلام، اظهار کرد:صبح امروز در جریان سزارین زن در حال زایمان و خونریزی این بیمار به درخواست دکتر متخصص زنان و زایمان و بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) جهت اعزام فوری این بیمار به بیمارستان کرمانشاه از مدیر کل بحران استان درخواست یک فروند هلی‌کوپتر اورژانس شد.

وی ادامه داد:با تلاش و پیگیری‌های فرمانداری و شورای تأمین شهرستان و همکاری مدیریت بحران و جمعیت هلال احمر استان ایلام یک فروند هلی‌کوپتر اورژانس جهت اعزام این بیمار به آبدانان فرستاده و زن درحال زایمان جهت معالجه فوری به بیمارستان کرمانشاه انتقال یافت.
دکتر «هدایت حیدری‌زاد» سرپرست شبکه بهداشت شهرستان دراین باره گفت: خانم "فرحناز کولیوند" در جریان عمل سزارین دوم خود دچار خونریزی شدید شد و با توجه به نیاز فوری وی به جراحی عروق ،نظر متخصص بر این شد که در اسرع وقت به وسیله هلی‌کوپتر به بیمارستان کرمانشاه منتقل شود که با پیگیری مسئولان جای تقدیر دارد.

نظرات ارسال نظر
 • کاوهدر تاریخ ۷ تير ۱۳۹۳

  واقعا خیلی خوشحال شدم که فرهنگ توجه به جان آدمها در ایلام با اقداماتی از این دست توسعه پیدا کند تا جامعه ایلام نیز شاهد نشاط و اخلاق اجتماعی به سمت معیارهای برخورداری از جامعه مدرن حرکت کند.

  پاسخ به این نظر
 • حسیندر تاریخ ۷ تير ۱۳۹۳

  امدادگران هلال احمر همیشه آماده خدمت هستند.

  پاسخ به این نظر
 • پرویزدر تاریخ ۸ تير ۱۳۹۳

  با سلام ضمن عرض تبریک به این مادر آبدانانی . از تلاشهای مسئولان کمال تشکر را داریم

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 3روز