استاندار در همایش فرمانداران:مدیران ایلام مجاهدت کنند

استاندار ایلام گفت: همه مدیران باید برای جهش استان در شاخص‌های اقتصادی و فرهنگی مجاهدت کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام،به نقل از روابط عمومی استانداری، «محمدرضا مروارید» در نشست فرمانداران استان ایلام در فرمانداری مهران که با حضور مدیر کل انتخابات وزارت کشور برگزار شد اظهار کرد: همایش فرمانداران استان ایلام که سمینار آموزشی فرمانداران را نیز در دل خود جای داده است با حضور فرمانداران دولت تدبیر و امید به دنبال رفع واقعی مشکلات مردم است .

وی افزود: دولت تدبیر و امید با رویکرد کارشناسی و برنامه‌های هدفمند به کمک و همراهی ملت مشکلات و مسائل را از پیش روی کشور برخواهد داشت.

استاندار ایلام ادامه داد: دولت یازدهم با شعار اعتدال و میانه روی تاکنون گره‌های بزرگی را که پیش روی پیشرفت و آبادانی کشور بوده با تدبیر و درایت گشوده و به یاری خدا و کمک مردم در کنار همفکری نخبگان و شخصیت های نظام، جمهوری اسلامی ایران را به جایگاه واقعی خود رهنمون خواهد کرد.

مروارید با بیان اینکه مردم باید حس کنند مدیرانی که در مسند خدمت و مسوولیت نشسته‌اند، برای رفاه و رضایت آنان و برطرف کردن مشکلات جامعه تلاش می‌کنند تصریح کرد: تمام تلاش و عزم مسوولان نیز باید خدمت هرچه بیشتر باشد و با تدبیر و امید کارهای خود را به هدف رفع و تامین نیازهای پایه ای گروه‌های مختلف ملت به پیش برند.

وی ادامه داد: حضور مردم در تمامی صحنه‌ها و عرصه‌ها، نظام جمهوری اسلامی را در مقابل تهدیدهای دشمنان بیمه کرده و خوشبختانه فضای همدلی و وفاق در ایلام به چشم می خورد و همین موضوع مایه پیشرفت برنامه‌های مدیران برای افزایش جایگاه همه جانبه استان خواهد شد.

مروارید به افزایش 2.5 تا 3 برابری اعتبارهای استان در دولت تدبیر و امید اشاره و تاکید کرد: به طور قطع در زمینه جذب اعتبارها فرمانداران باید تلاش خود را چند برابر کنند.

وی تاکید کرد: امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ نام گذاری و مزین شده و همه مدیران باید برای جهش استان در شاخص‌های اقتصادی و فرهنگی مجاهدت کنند.

در ادامه «حسین کلانتری» معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام نیز در این نشست گفت: همایش فرمانداران در مهران به منظور آشنایی با قوانین و مقررات وزارت کشور و همچنین تاثیر آنان در عزل و نصب‌های مدیران است.

وی افزود: این همایش‌ها سال 93 هر سه ماه و در سال 94 هر شش ماه یک بار برگزار می‌شود.

معاون استاندار گفت: ایلام از نخستین استان‌های کشور است که تمام فرمانداران آن در دولت تدبیر و امید منصوب شده‌اند.

وی تصریح کرد: با توجه به نقشی که فرمانداری‌ها در اجرایی کردن سیاست‌های دولت فرمانداران باید برنامه‌های خود را همسو با دولت تدبیر و امید پیش ببرند.

نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۳

    جناب استاندارلطف کنیدحق الزحمه انتخابات92راپرداخت کنید!!!!

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز