فرماندار جدید دهلران معارفه شد

معاون سیاسی _ امنیتی استاندار ایلام اظهار کرد: نگاه دولت تدبیر و امید اجرای برنامه با توجه به واقعیت‌ها و کار کارشناسی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، «حسین کلانتری» در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید دهلران با بیان اینکه نگاه دولت تدبیر و امید اجرای برنامه با توجه به واقعیت‌ها و کار کارشناسی است اظهار کرد:45 میلیارد ریال در سفر اخیر هیئت دولت به استان برای احداث آموزشکده کشاورزی دهلران مصوب شده است و 300 میلیارد ریال نیز به صورت فاینانس برای توسعه اراضی کشاورزی عین خوش، فکه و شبکه‌های آن اختصاص یافته است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام  از اختصاص 160 میلیارد ریال اعتبار فاینانس و 150 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای بند انحرافی دویرج و فکه خبر داد و گفت: دولت 8 میلیارد ریال را برای تامین تجهیزات پزشکی در دهلران در نظر گرفته است.
وی خاطر نشان کرد: دهلران سرشار از منابع نفت و گاز، آب و خاک، کشاورزی و گردشگری است و امروز ظرفیت‌های کشاورزی این شهرستان در کانون توجه برای ایجاد موزه و مرکز کشاورزی قرار گرفته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در ادامه تصریح کرد: باید قدردان مدیریت بعنوان فرصتی برای خدمت به مردم باشیم و فراموش نکنیم در قبال مردم مسئول هستیم.

«امیدعلی سبزی» فرماندار جدید دهلران نیز در این مراسم اظهار کرد: وحدت باعث پایداری نظام اسلامی در مقابل ابرقدرت‌های جهانی می‌شود و لازمه توسعه، ترقی و پیشرفت نیز تکیه بر وحدت و هم‌‌ افزایی است.

سبزی اضافه کرد: انتظار مردم و مطالبه اصلی رهبر معظم انقلاب کار و خدمت صادقانه به مردم و بویژه گروه‌های محروم و کم درآمد جامعه است و من نیز تمام تلاش خود را برای تحقق این امر بکار خواهم گرفت.

به گزارش ایسنا در این مراسم از زحمات  «بهزاد علیزاده» فرماندار سابق تقدیر شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 18ماه و -14روز