دوشنبه 29 مهر 1398

درخشش دوندگان ایلامی در مسابقه های دو و میدانی جوانان آسیا/کسب مقام سومی و سه عنوان دیگر

به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان ایلام، در ماده سه هزار متر با مانع برادران ناصری (جلیل و خلیل) از استان ایلام به مصاف حریفان رفتند که «خلیل ناصری» موفق شد نشان ارزشمند برنز این رقابت ها را از آن خود کند.

خلیل ناصری در این ماده موفق شد با زمان 9 دقیقه و سه ثانیه و 54 صدم ثانیه ضمن کسب مقام سوم و نشان برنز حدنصاب جوانان ایران را افزایش دهد.

این رکورد پیش تر در اختیار «ابوالفضل محمودیان» دونده غیر ایلامی با زمان 9 دقیقه و 4 ثانیه و 67 صدم ثانیه بود.

در این ماده دوندگان قطری و ژاپن در جایگاه نخست و دوم قرار گرفتند.

«جلیل ناصری» برادر دوقلوی خلیل نیز در این ماده با زمان 9 دقیقه و 22 ثانیه و 77 صدم ثانیه به عنوان پنجمی اکتفا کرد.

همچنین در رقابت ماده پنج هزار متر دوقلوهای دونده ایلامی با دیگر ورزشکاران آسیایی رقابت کردند که خلیل ناصری دونده استقامتی کشورمان با زمان 14 دقیقه و 58 ثانیه و 88 صدم ثانیه چهارم آسیا شد و جلیل ناصری نیز با ثبت زمان 15 دقیقه و 41 ثانیه و 55 صدم ثانیه در جایگاه ششم ایستاد.

در این ماده نمایندگان کشورهای قطر، ژاپن و هند به ترتیب عنوان های نخست تا سوم به دست آوردند.

بنا به گزارش سایت فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران، نتایج تیم ملی دو و میدانی جوانان کشورمان که دو دونده ایلامی را در ترکیب دارد، نشان داد که این رشته ورزشی در ایران در حال پوست اندازی است و آینده درخشانی پیش رو و در انتظار دوندگان و این رشته است.

اعضای تیم ملی دو و میدانی جوانان جمهوری اسلامی ایران اعزامی به رقابتهای آسیایی تایوان ساعت 10 صبح فردا /سه شنبه/ 27 خرداد از راه فرودگاه امام خمینی(ره) وارد خاک میهن اسلامی می شوند.

نظرات ارسال نظر