پروژه چهار خطه کردن جاده ایلام - مهران با کمبود اعتبار مواجه شده است

معاون عمرانی استانداری ایلام گفت: در حال حاضر چهار خطه کردن جاده ایلام – مهران اعتبار لازم را ندارد.
به گزارش خبرنگار مهر، شاپور پولادی صبح یکشنبه در بازدید از مسیر ایلام - مهران اظهار داشت: راه ارتباطی ایلام – مهران با توجه به تردد زوار عتبات عالیات به یکی از پرتردد ترین محورهای ارتباطی تبدیل شده است.
پولادی افزود: بهسازی و نهایتا چهار بانده نمودن جاده ایلام – مهران جز اولویت های اولی است که باید به صورت ویژه ای پیگیری شود. 
وی ادامه داد: چهار خطه نمودن جاده ایلام – مهران  در حال حاضر چه در بودجه سال 92 و چه در بودجه سال 93 هنوز اعتباری برای آن منظور نشده است و فقط از محل اعتبارات استانی است که این اعتبار جوابگوی این پروژه نخواهد بود.
شوهانی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید گفت: مسیر ایلام به مهران در ردیف ملی در دو قسمت اعتبار دارد هم مسیرحمیل یعنی ایلام تا صالح آباد و هم صالح آباد – مهران به دهلران اعتبار ملی دارد.
سرهنگ رسول خادم فرمانده پلیس راه استان ایلام فرمانده پلیس راه استان نیز گفت: ترافیک مسیر مهران را نباید به دید سالهای قبل نگاه کرد.
وی بیان داشت: هم بحث رانندگان بومی و هم مسافری که به سمت مرز می رود در میان است.
وی اضافه کرد: مسیر ایلام- مهران چندسالی است که با رونق گرفتن مرز بین المللی مهران به یکی از شلوغ ترین محورها تبدیل شده است.
خادم افزود: حجم تردد ر این جاده قابل قیاس با سالهای گذشته نیست چون در مسیر مسافران عتبات عالیات قرار دارد.
وی ادامه داد: بنابراین لازم است که عرض این محور گسترش پیدا کند و باید این محور ارتباطی بین المللی چهار بانده شود.
نظرات ارسال نظر
  • نصرالهیدر تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۲

    از مسئولین خواهش میکنم جهت جلوگیری از آمار تصادفات منجر به مرگ در حد فاصل پلیس راه تا روستای مهدی آباد که واقعا به جاده مرگ تبدیل شده چند دوربین کنترل تخلفات نصب نمایند.جاده فاقد شانه خاکی است و شانه آن سنگ های بزرگ حاصل از ریزش کوه و خاکبرداری است.

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 10ماه و 8روز