بارش شدید باران در ایلام/برپایی اردوگاه سیل زدگان در ایوان

به دلیل بارش های شدید باران از روز گذشته در ایلام بسیاری از منازل مسکونی شهرستان ایوان دچار آبگرفتگی شدید شدند و اردوگاه سیل زدگان در ایوان برپا شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، بارش های شدید باران که در پی ورود سامانه بارشی از غرب کشور در ایلام دو روزی است خود را نشان داده است سبب آبگرفتگی برخی از منازل شهر ایلام و بسیاری از منازل مسکونی در شهرستان ایوان شده است.
صادق طیبی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ایلام، اظهار کرد: در پی بارش رحمت الهی و شدت این بارش ها سه منزل مسکونی در ایلام دچار آبگرفتگی شدند.
وی افزود: شدت آبگرفتگی منازل در شهرستان ایوان بسیار بیشتر بود و 20 منزل مسکونی در این شهر دچار آبگرفتگی شدند که سه تیم امدادرسانی در ایوان به سرعت وارد عمل شدند و به مردم امداد رسانی کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام تصریح کرد: با همکاری گروه های امداد رسانی اردوگاهی برای سیل زدگان برپا شده است و همه نیروهای امدادی مستقر در استان ایلام در حالت آماده باش هستند.
وی گفت: برای این افراد در اردوگاه وسایل گرمایشی و مواد غذایی تهیه شده است و در اختیار آنها قرار گرفته است.
طیبی عنوان کرد: همه نیروهای هلال احمر استان ایلام امشب در حالت اماده باش هستند تا در صورت شدت بارش ها و نیازمندی مردم به سرعت برای کمک به مردم وارد عمل شوند.
مجید بیگلریان اظهار کرد: برخی از مناطق شهری ایوان به سبب جاری شدن سیل با مشکل مواجه شده است.
وی ادامه داد: کارهای لازم برای جلوگیری از بروز خسارت احتمالی به منازل در شهر ایوان انجام شده اما با وجود این برخی منازل دچار آبگرفتگی شده است.
وی اظهار کرد: میزان آبگرفتگی بیشتر در منطقه دوبیران شهرستان ایوان است که مردم این منطقه را با مشکلاتی مواجه کرده است.
فرماندار ایوان گفت: 20 تخته چادر با امکانات گرمایشی و رفاهی به منظور اسکان موقت برخی مناطق شهر ایوان برپا شده است.
بیگلریان افزود: اکنون تمامی دستگاه های اجرایی برای جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از سیل در این شهرستان بکارگرفته شده اند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 15ماه و 2روز